A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Ficcek. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Ficcek. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. november 25., vasárnap

Bocsi a késésért!



Különc tanárok!- avagy, ilyen egy átlagos hetünk!
 2. fejezet Kedd
By;
Kira-sama, és Gün-gün

A mai nap két irodalommal kezdünk a szigorú Light-samával vagyis Kira-samával. Mint mindig most is mi vagyunk az elsők a terembe.
-  Szerinted hoz ma almát, nem volt időm tanulni, nem akarok felelni!- nyavalyog Akira.
- Nyugi nem hoz.- vigyorodik el Aoi.
- Honnan tudod?- néznek rá a többiek is.
- Beszéltem Ryuzakival.- mondja még mindig vigyorogva.
- És?- kérdi Eichi és Eichiro szinte egyszerre, amin az osztály jót derül.
- Ő szokta adni az almát, és megbeszéltem vele hogy most ne adjon.
- Istenem, Aoi zseni vagy!- mondja Kazuo és megöleli a lányt.
BECSENGETTEK
- Jó reggelt, ifjú alattvalóim!- érkezik meg Kira-sama.
- Hm… kedves, mint mindig!- mondja mosolyogva Akira.
Az első óra további része azzal telik, hogy vesszük tovább az anyagot. A szünet is eseménytelenül zajlik. A második óra első felében, azonban betoppan L.
- Light drágám, ezt otthon felejtetted!- mosolyog rá, és oda dob egy almát. - mindenki tátott szájjal bámulja a jelenetet.
- L, mondtam, hogy ne hívj így az iskolába, főleg nem az alattvalóim előtt!
- Na, akkor… - harap bele a mi Kira-samánk az almába. – Denki, pattanj ki a táblához és halljam az előző órai anyagot!
- Aoi, nem azt mondtad, hogy nem lesz alma? - suttog Akira a mellette ülőnek.
- Elárultak. - tör le, drámaian Aoi.
Denki remegő lábakkal sétál ki.
- Bocsi! Sok sikert lányok! – mosolyog L, majd távozik.
Mikor már... percek óta hadovál össze vissza, Akira végül megelégeli, és úgy dönt, kimenti osztálytársát. - Kira-sama!- pattan fel hirtelen, az asztalra csapva. - Ön szerint, hogy tudná egyetlen ember meghódítani a világot? Mert olvastam valami tanulmányt erről, és ott azt írták lehetetlen! Én kíváncsi lennék az ön véleményére! - vigyorog a lány.
- Hogy mi? Még is hol olvastad ezt a badarságot? Igen is meg lehet! Itt van az élő bizonyíték! – csap mellkasára és elkezd sátánian nevetni.
Az óra hátralevő részét azzal töltöttük, hogy végighallgattuk a sensei összes feltevését, hogy miként tudná egymaga az uralma alá vonni a világot.
Csengetés után Denki odakullog Akiráék padjához.
- Mennyi lesz? – kérdi Akirátol lehajtott fejjel.
- Egy hónapig enyém a desszerted! – vágja rá azonnal.
- 2 hét.
- Legyen három és plusz egy kakaós tej.
- Rendben! – fognak kezet. Aoi az egész jelenet alatt csak döbbenten kapdosta, ide-oda a tekintetét.
- Hát ez meg mi a fene volt? – kérdi meg végül.
- Az én jótetteim nincsenek ingyen, természetesen kivéve neked! – vigyorog elégedetten Akira.
- Á, értem. – fordul vissza mangájához. – De várjunk csak! – pördül ismét egyet. – Nem kapsz így is dupla desszertet L-től?
- De, de tudod, mit mondanak a magyarok. Három a magyar igazság!
- De mi japánok vagyunk!
- Részletkérdés barátném, részletkérdés! – mosolyog Akira, és a szünet el is telt egyhamar.
Zero-senpai, mint mindig pontosan lépett be a terembe, egy másodpercet se késve. Miután lefeleltetett szokás szerint 4 diákot, folytatni kezdtük az előző órai befejezetlen anyagot. Ekkor hirtelen kivágódik a teremajtó, és fenséges könnyedséggel lépdel be a gyönyörűséges Kaname-sama, majd odaáll Zero mellé és erősen szuggerálni kezdi őt.
- Mit akarsz már megint? – kérdi zsémbesen, folytatva az írást a táblára Zero.
- Szükségem van a testedre. – jelenti ki nemes egyszerűséggel Kaname-sama, mire a sensei megrándult, és igen rossz szögben húzta végig a táblán a krétát, ami olyan hangot hallatott, mintha egy macska húzta volna végig a körmeit rajta. Mindenkit kirázott a hideg.
- Hogy mi van?
- Jól hallottad.
- Felejtsd el! – akad ki már tényleg Zero-sensei.
- Neked nincs beleszólásod. – válaszol higgadtan Kaname, és könnyedén felkapja a vállára a senseit, aki hiába kapálózik, és kiabál, a vékonynak tűnő ám, de igen erős karok szorosan fogják. Kaname-sama még az ajtóból visszafordul és a lányok felé néz, enyhén mosolyogva, öklét feltartott hüvelyk ujjal feléjük nyújtja, majd távozik.
- Á, ez volt a jel, hogy minden oké van náluk. – hajol barátnőjéhez Akira.
- Szerintem csak lájkol minket.
- Mi?
- Nyugi csak vicceltem! – nevet a lány. – De legalább egyesek, képesek rendezni a saját dolgaikat. – mondja miközben tekintetét erősen a most belépő Itachi-senseire koncentrálja.
- Rendben, folytassátok a kiadott feladatot – dobja cuccát az asztalra. – Ezt üzeni Zero-san. – dobja le magát a székre. – Ja és valószínű, hogy ezen az órán már nem jön vissza, úgyhogy a következő föciig, viszlát.
- Iiitaaachiii-seenseei! – suttogják a lányok egyszerre, közelebb hajolva a tanári asztalhoz.
- Mit szeretnétek?
- Háááát, csak megtudni, hogy bevetette-e a múltkori javaslatunkat? – vigyorog sokat sejtetően Aoi.
- F-fogalmam sincs miről beszéltek. – pirul el alig láthatóan Itachi, és feltűnően kerüli a lányok tekintetét.
- Szerintem meg pontosan tudja sensei. – mondja Akira, szintén vigyorogva.
- Jól van, na! Még nem volt rá lehetőségem, de biztosak vagytok benne, hogy ez jó ötlet?
- 1000%. – vágják rá egyszerre.
- Van egy ötletem! - szólal meg Aoi. – Holnap ugye tesivel kezdünk? – néz Akirára.
- Ja.
- Oké, akkor sensei legyen pontosan reggel 7:30-kor a tesi tanári előtt.
- Hm. De miért?
KICSENGETNEK
- Az nem fontos, csak legyen ott! – kiállt vissza Aoi az ajtóból. A két lány épp felfelé lépcsőzik az angol terem felé.
- Ahh, éhen halok! – nyavalyog Akira.
- Nyugi, már csak egy angol és utána ehetsz.
- Már várom! – nevet fel hangosan.
- Oké, de most siessünk, mert mindjárt elkésünk, és nem akarok szembenézni Grimmjow-samával, még én se.
- Nyugi. Ő a kezemben van, több okból is. – mosolyog sejtelmesen Akira.
- Mi ez a sátáni vigyor?
- Igaz is neked még nem mondtam.
- Mit?
- Hát mondjuk úgy, hogy megtaláltam a sensei, most már nem is olyan titkos naplóját.
- Na, ne már! – ámul el Aoi
- De, de már. – húzza elő a táskájából Akira a kemény fedeles füzetet, és barátnője kezébe nyomja.  – Mielőtt elkezdenéd olvasni mennyünk egy nyugodtabb helyre! – rántja be barátnőjét, az épp használaton kívüli kémia laborba.
Aoi azonnal beleveti magát az olvasásba, de ahogy halad előre szemei egyre jobban kitágulnak, és arca is egyre vörösebb és vörösebb lesz. Majd a negyedik lap után becsapja a naplót.
- Te… jószagú…szent… ég!
- Na, eddig, hogy tetszett? – vigyorog Akira, aki már kb. háromszor átolvasta az egészet.
- Ez… ez… sokkal, de sokkal durvább, mint Kakashi-sensei perverz könyvei!
- Jaja, nekem is ez volt az első reakcióm, de amikor a végére értem majdnem borultam a székemről. A vége. A végén van egy név, nézd meg!
Aoi nem fecsérli az időt, és gyorsan odalapoz, és elkezdi átfutni az utolsó lap sorait.
- Blablabla-kikötözés-blablabla. Kaktusz? stb. stb. Ichigo. – csukja be ismét a füzetet és visszaadja Akirának. A lány csak figyeli barátnőjét, hogy mikor esik le neki a dolog. – Te jó ég, az igazgató helyettes!
- Más néven a nagybátyám! – osztja meg Akira a tényeket.
- És ő tudja, hogy tudod, hogy tudom, hogy ….. érted!
- Igen! – vigyorodik el fölényesen.
- És nem tervezed vissza adni. Igazam van vagy igazam van? – kérdi immár Aoi is vigyorogva.
- Még szép, hogy igazad van!
- Mint mindig! – nevet fel a lány.
- Na, de most már azért induljunk, mert 10 perce becsöngettek. – rakja el a könyvet Akira. Felbaktatnak a nyelvi laborhoz, és benyitnak a már folyamatban lévő angolórára.
- Örülök, hogy végre méltóztattak befáradni az órámra, hölgyeim! – hallják meg a sensei gúnyos hangját.
- Hát, tudja, erősen gondolkodtunk, hogy bejöjjünk- e egyáltalán, de úgy gondoltuk megtiszteljük osztálytársainkat jelenlétünkkel! – mondja fölényesen Akira, míg barátnője, a háta mögé bújva figyeli az eseményeket.
- Hallom ma kifejezetten éles a nyelve Akira kisasszony. – morogja Grimmjow, mire Akira csak mosolyog.
- A tanár úr meg egy igazi írói tehetség! – húzódik a lány mosolya gúnyos vigyorrá, mikor meglátja tanára arcát.
- Leülni! – veti oda a sensei. Szinte látni lehet tekintetében a villámokat.
- Ez most szerintem egy picit túlzásba vitted Akira. – suttogja Aoi, miközben leülnek a leghátsó padba.
- Talán… de annyira szeretem szekálni! – dől hátra kényelmesen, székébe Akira.
- Na, akkor ki legyen a következő felelő? – méri végig Grimmjow az osztályt, mint egy éhes párduc, ki az áldozatát lesi. Tekintete elől mindenki 45 fokos szögbe tér ki, kivéve a két lányt. – Denki, gyere ki!
- Hát ez nem az ő napja! – kuncog Aoi. Denki zombiként vánszorog ki a tanári asztalhoz. Mikor már öt perce gagyarászik össze-vissza Grimmjownál betelik a pohár. Idegesen forgatva a kezében a krétát, ordibál szerencsétlen sráccal. – Ebből gáz lesz! – suttogja, Aoi, mire Akira előkapja mobilját és elküld egy SMS-t. – Mit csinálsz? – néz a lányra.
- Engedélyt kaptam Ichitől, hogy ha Grimmjow tanár úr közel áll a dobálózáshoz, küldjek neki egy SMS-t. – rakja el a készüléket.
- Miért?
- Emlékszel a múltkori betört ablakra?
- Ja, elég vicces volt! – kuncog fel, Aoi. – A tanár úr elhajította mérgében a könyvet, de Eichi elhajolt így az az ablakkal találkozott, és nem a szerencsétlen srác képével!
- Na, pontosan ezért!
- Á!
- Figyeld a sensei fejét! Mindjárt robban… 5…4…3…2…1! – Grimmjow-sensei krétája nagy sebességgel, egyenesen Denki feje felé süvít, de szerencsére jó reflexei miatt, időben tér ki előle. Nem úgy, mint az épp belépő Ichigo, kinek homlokán, nagyot koppan az említett tárgy.
- ÚÚÚ! – hallatta az osztály egyszerre.
- Ez, csúnya lesz! – takarják el az ikrek egymás szemét.
- GRRIMMJOOW! – kezd éktelen üvöltésbe az igazgatóhelyettes, homlokát szorítva.
- Az Ő hibája. – jelenti ki fapofával a sensei, Denkire emelve mutatóujját.
- Ne merd egy diákra kenni! – tombol még mindig. – Fiacskám ülj csak le nyugodtan. – fordul oda, a megszeppent fiúhoz. A srácnak nem kellett több, megkerülve őket (még véletlen se akart közéjük kerülni XD), visszaült helyére. - Hányszor megmondtam, hogy NE dobálózz!
- Tehetek róla, hogy a kis szarzsákok nem tanulnak? – ránt vállat egyszerűen Grimmjow.
- Ne nevezd így a diákokat!
- Különben mi lesz? – löki el magát a sensei az asztaltól, amin eddig támaszkodott. – Megbüntetsz? – kérdi kihívóan és lépdel Ichigo felé. Az igazgatóhelyettes picit megszeppenve igyekszik hátrálni, ám feleslegesen, mivel útját állja a tábla. Grimmjow végül beéri, és testével odapréseli a zöld tárgyhoz. – Na? – halljuk suttogását, majd lágyan megharapja Ichi fülcimpáját.
- G-grimmhh-jowhh… - hirtelen megszólal a tűzjelző. Ichigo egy erőteljes mozdulattal taszítja arrébb a kékséget, és az osztály felé lép. – Rendben gyerekek, kettes oszlopban sorakozó. Mindenki engedelmeskedik, és kivonul az egész iskola az udvarra.
- Istenem! Pedig már nem kellett volna sok az ebédig! – nyög fel hangosan Akira.
- Srácok mennyetek haza nyugodtan! – halljuk meg a dirit, kinek nyakán már megint ott csüng osztályfőnökünk.
- Ő sem fog változni. – sóhajtja Akira, majd Aoival oldalán elindulnak haza.
- Tudod, elgondolkodtam valamin. – kezd bele Aoi.
- Min?
- Azon, hogy a többieknek fel sem tűnnek a suliban történő dolgok?
- Passz! – ránt vállat Akira. – Szerintem feltűnik, csak nem érdekli őket.
- Na, mindegy! Holnap találkozunk!
- Szia! – köszönnek el a lányok és elindulnak más-más irányba.

Folyt köv.
( Nagyon sajnáljuk a sok késést, de a suli miatt nem igen tudunk összeülni! Reméljük megbocsátotok nekünk! *ártatlan kiskutya szemek*)

2012. február 2., csütörtök

1.fejezet:):):)


Különc tanárok! –avagy ilyen egy átlagos hetünk!
1.fejezet Hétfő
by
Kira-sama és Gün-gün


- Hétfő! Már megint!-hagyta el reszketeg sóhaj szánkat, amikor beléptünk az öltözőbe.
- Na, mi a helyzet csajok?- Kérdezte Kakashi-sensei a könyvéből felnézve. - Ennyire nem szerettek velem lenni?
- Na de tanár úr! Ugye nem tetszik komolyan gondolni? És különben is mért a lány öltözőben tetszik olvasgatni?„ráadásul olyan könyvet, amiről mindenki tudja, hogy milyen”. - kérdezte Aoi.
-  Hááát tudjátok, a tanáriban nem mindig van nyugalom, főleg ha a drága Osztályfőnökötök zaklatni próbálja az igazgató urat.
„hát ez nem meglepő dolog”- gondoltuk egyszerre.
- Na, jól van, én megyek, hogy a kisasszonyok tudjanak öltözni. Jut eszembe, ha nem akarjátok, hogy a fiúk élvezkedjenek gatyát vegyetek, mert kötelet fogunk mászni.
- Már megiiiint! - kelt ki magából Akira és elkezdtünk átöltözni, ami után nem sokkal be is csöngetnek.
- Először is mindenki itt van?- néz körbe tanárunk.
- Nem,  Eichi és Eichiro, az ikrek hiányoznak-mondja Itachi-sensei.
De hogy került ide?! Észre se vettük csak akkor, amikor meg szólalt.
- Köszönöm Itachi a segítséged távozhatsz. - mondta mosolyogva a sensei. Mire Itachi mérges tekintettel távozott.
- Na, akkor 10 kör a pályán. - mondta még mindig mosolyogva. Mire mindenki lefutotta eltelt negyed óra.
- Jaj, jaj, fiúk! Nem leszünk így jóban! Aoi és Akira gyorsabban lefutották a távot, mint ti. Ezért büntetésből még 30 kör. Aoi, Akira kötélre!- majd a fiúkra vigyorgott.
Mi hamar felmásztunk és le is osztályozott minket. Mikorra a fiúk végeztek ki is csöngettek és mehettünk átöltözni majd szünetre.
- Mi a kövi óránk?- kérdezte Aoi.
-  Ofő.- sóhajtotta Akira. - Én szeretem az ofőnket, de most nincs hangulatom hozzá.
És baktatunk fel a másodikra. Osztálytermünkbe mi érünk fel leghamarabb és leülünk szokásos helyünkre az első padban a tanári asztal előtt.
Mikor becsöngetnek meglepő módon Kakashi-senseit pillantjuk meg az ajtóban Günter-sensei helyett. Itachi tanár úr is beült a hátsó padba.
- Hogy, hogy a sensei van itt? – vonja kérdőre Aoi.
- Hát tudjátok az igazgató úr megbízta valami nagyon fontos feladattal – mondja mosolyogva a tanár úr. „Persze valami fontos feladattal, tuti csak meg akart szabadulni tőle!”
- Amúgy is bejöttem volna! – kacsint ránk – Mert versenyre készülünk mindhárman! – mosolyog hátra kacéran Itachira ki egy pillanatra belepirul. – A többiek olvassák a kötelezőt!
- Milyen versenyről beszélünk? – kérdez rá Akira.
- Milyen – milyen? Hát tesi verseny! – néz fel a könyvéből.
- Ezt azért sejtettük, de mit kell csinálni? – morog Aoi.
- Jaj, te csaj! Nem vagy ám semmi! – hajol közelebb Aoihoz és a fülébe súgja:
- Ha nem lennék meleg és nem lennél a tanítványom ráadásul 10 évvel öregebb lennél még fel is csípnélek! – majd visszafordul a könyvéhez – Mindenkivel így beszélsz, vagy csak engem tisztelsz meg vele?
- Természetesen nem csak a tanár urat, de főleg önt, mivel nagyom is ön a kedvenc tanárom! – vigyorog Aoi és dob egy puszit, amit Kakashi el is kap.
Akirát kirázza, a hideg ezért szép óvatosan hátra fordul, és szembe találja magát Itachi-sensei gyilkos pillantásával, szerencsére nem őt nézte, hanem Kakashi-senseit fixírozta. Ettől a tekintettől kiverte a víz, ezért könyökével oldalba bökte Aoit, akinek azonnal leesett a jelzés.
- Tanár úr!
  - Ja, igen a verseny! Hát nagyjából az lesz benne, amit az órán csináltunk! Igazából az volt a felmérés, de sejthető volt, hogy ti fogtok indulni.
- Köszönjük sensei! – mondja Akira gúnyos mosollyal. ( Tudni kell róla, hogy utál mindenféle versenyt. )
- Hát köszönöm a hölgyek társaságát. – vigyorog a sensei és elindul ki, majd még az ajtóból visszafordul ugyanazzal az arckifejezéssel – Itachi átveszed? Köszi! – és már el is tűnt.
Japántanárunk meg se tudott szólalni.
- Hihetetlen ez az ember, mindig megy a saját feje után, és sose azt csinálja, amit kell – dörmög, tanárunk az orra alatt miközben előre sétál a tanárihoz. Mi kerek szemekkel nézünk rá.
- Most mit néztek ti is kaptatok feladatot nem?! – morgolódik.
- Igen is! – olvasunk, illetve csak tettetjük és közben ideges tanárunkat figyeljük, aki még mindig tesi tanárunkat szidja.
- Ahh. Segítsünk szerencsétlenen! – sóhajt fel Akira.
- Oké. – roppantja ki Aoi az ujjait.
Kicsengettek. A többiek már elhagyták az osztályt.
- Akció, INDUL!
- Elnézést sensei, beszélhetnénk önnel 1 percet? – kérdezte Aoi miközben Akira bezárta az ajtót.
- Mit szeretnétek? – kérdezi kétkedve az előbbi ajtós dolog miatt.
- Segíteni szeretnénk! – mosolygunk.
- Már, mint miben? – értetlenkedik a tanár úr.
- Azt maga nagyon jól tudja! – válaszolja Akira.
- Mi?
- Jaj, istenkém! Teljesen látszik magán, hogy tetszik önnek Kakashi tanár úr! – mondja enyhén ingerülten Aoi.
- N-nem tudom miről beszéltek – háborodik fel a Sensei zavarát takargatva.
- Ugyan-ugyan Sensei! – vágjuk rá..
- Na és ha igen, akkor sem a ti dolgotok, nem tartozik rátok!
- Dehogy is nem! Úgy nem lehet normálisan tanulni, hogy az órák csak arról szólnak, hogy egymással szívóznak! – vágta rá azonnal, enyhén dühösen Akira.
- Ebben van valami. – sandított félre Itachi. – De Ő biztosan nem olyan.
- Hehe, pedig ebben az egyben teljesen biztos lehet, hogy Kakashi-sensei száz százalékig OLYAN. – kuncog Aoi.
- Ebben igazad van, le nem tagadhatná. – helyesel Akira.
- Ezt, hogy értitek?
- Ne mondja, hogy még nem vette észre! – nevetgél már Akira is.
- A perverz könyvet.
- A kéjes pillantást.
- És azokat a trükköket, amivel megpróbálta féltékennyé tenni Itachi-senseit.
Sorolták a lányok felváltva.
- He?
- Mindegy csak fogadjon meg egy tanácsot. – mondta Akira.
- Mikor legközelebb kettesben maradnak, kapja le! – fejezi be a mondatot Aoi.
- Mii?
- Igen-igen – helyesel Akira még mindig kuncogva, majd összepacsiznak.
 - Nos, akkor mi megyünk, 1 perc múlva csengetnek.
- Akkor, viszlát Sensei! – köszönt el a két lány magára hagyva döbbent tanáruk.
- Hát végre ezt is sikerült elintézni!
És épp csengetésre sikerült felloholniuk a harmadik emeletre a kémia laborba.
Már 7 perce becsöngettek és a sensei még mindig nincs itt, mindenki a padtársával beszélget.
- Hah. Már megint késik! – sóhajtja Akira unottan.
- Már igazán hozzá szokhattál volna!- kuncog fel Aoi
Egyszer csak kivágódik az ajtó és beesik rajta Stein professzor. Tudni kell róla, hogy mániája a látványos belépő. Általában egy székkel gurul be a terembe, de a számításaiból mindig kifelejti a küszöböt és vagy fél métert szokott csúszni, arccal a földön, úgy, mint most.
„Ezen már meg se lepődtem.”- Gondolta Akira
 - Rendben gyerekek!- tápászkodott fel a professzor- Kezdjük a mai órát egy érdekes kísérlettel
A proff arcán megjelent a mindenki által jól ismert, őrült vigyor, ebből rájöttünk jobb felkészülni a robbanásra.
- Akkor most keverjük össze ezt és ezt ne talán még ebből is egy cseppet, hohó, még abból is csipetnyit, és most várjuk meg mi fog történni!
A kotyvalék pezsegni, majd füstölni kezdett.
- Oó! Mindenki a pad alá!- kiáltotta Akhiko.
BOOM!
Mindenki, bár kicsit félve, de előmászott a padok alól, az egész termet gusztustalan, zöld nyálka borította.
- Kérlek, hívd ide a takarítót!- szólt oda Stein professzor Kazuonak.
- Igen is sensei
Két percen belül itt is van a nem kicsit ideges takarító, Ichiru-san.
- Már megint mi a francot műveltél Stein!!!
Ez csak a kezdet volt, az óra utolsó 30 percében azt hallgathattuk, ahogy Ichiru üvöltözik a tanár úrral. Volt egy olyan érzésünk, hogy a proff ezt élvezi, hisz végig mosolyog, és nem játszaná el ezt minden második kémia órán, ha nem.
   Végre kicsengettek és elmehettünk a mocskos teremből vissza a sajátunkba. Bár a szünet rövid, de nyugalmas volt, így nyugodtan elő tudtunk készülni az ebédszünet előtti utolsó órára, ami nem más, mint rajz, mindenki egyik kedvenc tanárával, (férfi létére) gyönyörű és felséges Kaname-samával.
Kaname-sensei mint álltalába most is pontosan érkezett a rajzterembe.
- Sziasztok, gyerekek! – köszöntött mindenkit a tanár úr. – Ma portrét fogunk rajzolni. – mondta boldogan.
- Sensei, nem azt mondom, hogy nem szeretünk portrét rajzolni, de már év eleje óta ezt csináljuk és egy hónap múlva félév! – szólalt meg Aoi. – És még jegyünk sincs!
 - Ej-ej, hát ebben igazad van. – gondolkodott el. – Rendben, akkor a mai alkotásaitokra jegyet kaptok. Sok sikert! Akkor jövő héttől áttérünk az aktokra. – mosolyodott el sejtelmesen.
- Öö. – Aoi és Akira elpirult, mert pontosan tudták ki fog majd modellt állni jövő héten, valószínűleg az, akit most is ide fog hívni Kaname-sama, az aki minden órán modellt áll, az akit a sensei minden órán vágyakozva bámul, az aki 2 percen belül belép azon az ajtón, az ki Ichiru-san ikertestvére.
És meg is jelent az ajtóba a jól ismert mogorva modellünk.
- Már megint mért engem, rajtam kívül van még rengeteg tanár, akit ide rángathatsz.
- Ha lehet közbe szólnunk, mindig mi kérjük meg Kaname-samát hogy önt hívja ide, mert a senseit szeretjük a legjobban rajzolni. - mondja Aoi.
- Rendben van. – ül le a jól ismert székre.
- Lássatok munkához gyerekek, és Zero ha megkérhetnélek, valami szenvedélyes arckifejezést tegyél magadra. – szólt oda Kaname-sama.
Zero erre csak egy morgást adott válaszul és egy gyűlölködő pillantást. Kaname leült tőle nem messze, elő vett egy nagy rajzlapot és szenvedéllyel rajzolni kezdett. „És a mindjárt rád ugrok szemekkel nézte a modellt”. A rajzóra továbbiakban eseménytelenül telt. Óra után, mikor már mindenki elment segítettünk elpakolni. A hatalmas raktárba vittük a felszerelést és kész műveket. Kaname-sama beljebb ment elrakni a műveket. Mi körül néztünk egy kicsit.
- Hé Aoi nézd má! - mutatott Akira egy letakart rajzállványra. – Kuksizzuk már meg egy kicsit.
- Én, én, én, éééééén! – és azzal a lendülettel Aoi le is rántotta a leplet. Ami egy akt volt Zeroról egy érdekes testhelyzetben, amihez szinte biztosak voltunk, hogy nem álltak hozzá modellt.
- Azt a rohadt…- döbbent le Akira.
- Most mit vagy úgy meglepődve számíthattunk volna rá. – vigyorog Aoi.
- Khmm..- torokköszörülés Kaname-sama részéről.
Szépen, lassan meg fordulunk, és kiskutya szemekkel nézünk rajztanárunkra.
- Nem csináltunk semmit. – Válaszoltuk szinte egyszerre.
- Shhhhh..- kacsintott és mutató ujját szája elé tette.
- Okés. –bólogatunk és indulunk az ebédlő fele.
Mikor belépünk, az ebédlőbe hatalmas tömeg van.
- Szia, L! – köszönünk be konyhás,,Néninknek” és Aoi dob neki egy puszit,amit persze elkapnak.
- Szevasztok csajok! Mizu? – kérdi két fazékkavarás között.
- Semmi különös, ItachiKakashi ügyben sokat léptünk előre, napok kérdése meg lásd. - kérdezte Aoi.
- Lehet már enni? – kérdi Akira boci szemekkel.
- Természetesen! – adja ki a megy levest és a milánóit.
-  Úgy csináltad, ahogy szeretjük? – suttog vissza Aoi a levesre gondolva. Mire bólogatást kap válaszul.
- Imádlak! - kiáltja el magát Aoi és mosolyogva le ül Akira mellé.
Evés közben nézegetjük az utánunk lévőket s lám kit látunk meg, hát nem a drága Kira-samát. Meg kapja az ebédet és egy almát. ALMÁT!!
-  Almaaaa! – súgja Aoi Akirának.
- Uhm! Én is látom! Akkor feleltetés lesz! – Kuncog gonoszan.
Mert tudni kell Kira-samáról hogyha Alma van nála feleltetni fog nem is akárhogy. Eddig még senki nem úszta meg 2-nél jobb jeggyel kivéve a jó tanulók. Gyorsan befejeztük az evést és sietve vissza mentünk termünkbe az utolsó órára vagyis Törire.
- Szerinted Günter-sensei már visszaért? – kérdi Aoi reménykedve.
- Passz! – dőlt hátra székén Akira.
Becsengettek és Günter-sama megjelent mire mindenki felsóhajt. Leült a padra majd egész órán élmény beszámolóját hallgattuk a nagyon fontos megbízásáról. Ami alatt azt kell érteni hogy elment a mosodába Gwendal igazgató úr ruhájáért és elment egy a város másik felébe egy kávéért,amit csak ott készítenek. Ezek után, agyilag lefáradva baktattunk haza.