A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Egy Új élet kezdete (Bigbang ficc nem yaoi). Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Egy Új élet kezdete (Bigbang ficc nem yaoi). Összes bejegyzés megjelenítése

2013. január 14., hétfő

Huhú! Újraéledtem!!



Egy új élet kezdete

By; Kira-sama (de Gün-gün is segített elég sokat)

2. fejezet (Seungri pov) 



Tegnap miután haza kísértem a leendő húgom a srácokkal közös lakásunkra mentem és elmeséltem mindent. Későn feküdtünk le és mindenki ott aludt ahol talált helyet. Ezért lehet, hogy arra ébredtem, hogy Daesung könyöke a bordáim között van.
- Daesung ez fáj! Fáj! Fáj!- mondom nyüszítve.
- Hm?- ül fel komásan így leborítva magáról a békésen alvó Taeyangot, aki rá esik az összegabalyodott GD-re és T.o.p-ra.
- Csinálok kávét!- mondom, és ártatlan fejjel kivonulok a konyhába.
- Seungri!- hallom meg GD mérges hangját és látok meg négy mérges arcot.
- Daesung hyung könyöke a bordám között volt és fájt!- mondom és felrakom főni a kávét. Hamar lefő, és miközben mindenki issza, a saját adagját rájuk nézek.
- Akkor segítetek? - mire négy értetlen arccal találtam szembe magam.
- Még is miben? - teszi fel a mindenkiben megfogalmazódott kérdést Tae.
- Hát meglepni a húgomat!- vigyorgok, mint a tejbe tök.
- Én benne vagyok! Kíváncsi vagyok rá!- mondja Ji Yong.
- Én is! - mondja Daesung.
- Ha a te húgod lesz, akkor a miénk is, mert mi egy család vagyunk!- mondja Seung Hyun.
- Oppa olyan szépeket mondtál!- játszom a meghatódottat.
- Természetesen én is benne vagyok! Mindig is akartam egy húgot!- nevet és mi is vele együtt.
- Akkor én keresek egy posztert, valaki hozzon egy filcet!- adja az utasításokat GD.
- Ja és reggelit is csináljon valaki!- teszi hozzá mosolyogva.
- Én felhívom aput és elkérem a számát. - mondom és elvonulok.
~ Szia, apa! El tudnád küldeni Jiwon számát? Igen! Köszönöm! Ma szeretnék átmenni, beszélgetni. Igen! Oké! Én is puszilom őt! Oké! Szia!- leteszem és nem sokkal ezután már meg is van a szám.
~ Szia! Itt Seungri! Igen! Egész nap egyedül leszel? Átmehetek? Ebédre! De a srácok elengednek egésznapra is. Jó! Akkor majd megyek! Szia, Hugi!- leteszem a telefont és megyek reggelizni.
- Na?- kérdi T.o.p két falat között.
- Meg van a szám. Beszéltem is vele. Reggeli után mehetek-, mosolygok- vagy is mehetünk. - mondom és befejezem a reggelit. Mikor mindenki befejezte leszedtük az asztalt és GD rá rakta a posztert és mindenki alá írja. Félóra, míg mindenki elkészül, de végre elindulunk. Dobok neki egy sms-t hogy úton vagyok, húsz perc séta után oda érünk. A fiúk elbújnak, én pedig becsöngetek és egy Jiwon landol a nyakamba.
- Szia Oppa!- enged el és invitál be.
- Hello!- mosolygok még mindig előbbi megmozdulásán. Bemegyünk, de az ajtót résnyire nyitva hagyom, és oda nyújtom neki a posztert.
- Itt van mit ígértem! És van még egy kis meglepetésem. – vigyorgok és kiszaladok, hogy behívjam a srácokat.
- Csukd be a szemed!- kiáltom és bejönnek most már ők is és beállunk, úgy ahogy a poszteren.
- Ki nyithatod, mondjuk egyszerre!
- Úr isten!- ül le a kanapé elé földre.
- Jól vagy?- megy oda Taeyang és felsegíti a kanapéra.
- I- igen! Ti hogy mármint hogy kerültök ide?- néz rá mindenkire majd végül rám.
- Meg akartuk ismerni a húgunkat! – mondja GD és átkarolja mire kicsit meg illetődik.
- Seungri te hülye!- jön oda és elkezdi püfölni mellkasomat persze csak gyengén.- Ha tudom, hogy ők is jönnek, kitakarítok és nem így néznék ki .- morog még mindig.
- Szerintem így is szép vagy!- mosolyog rá T.o.p amit pirulással fogad.
- Igen szerintem is!- értek egyet az előttem szólóval mire megölel.
- Köszönöm Oppa ezt a szép ajándékot.- puszil, meg amit egy mosollyal fogadok.
- Titeket is megölelhetlek?- néz cukin.
- Persze!- szólalnak meg szinte egy emberként. Mindenki megölelget.
- Köszönöm, hogy eljöttetek! – mosolyog.
- Umm te nem koreai vagy mármint nem itt születtél. – gondolkodik hangosan Taeyang.
- Igen Magyarországról jöttem.- mondja, mosolyogva majd leül.
- Hát az meg hol van?- nézek értetlenül rá.
- Egy kis ország Európában!- és megszólal a Fantastic Baby.
- Bocsi az enyém mondja!- mondja és felveszi.
~ Igen? - kérdez bele, de a többit nem értem, mert valami más nyelven beszél.


(Jiwon pov)


A reggel eseménytelenül telt amíg Seungri be nem állított a BigBang-el, több olyan helyzet volt, amikor azt hittem elájulok, de ekkor megmentett a telefonom csörgése.
~ Igen?- szólok, bele először koraiul majd magyarra váltok, amikor meghallom Hyuna és Eun Hee visítását.
~ Szivi el se hiszed mi történt velünk!- mondja Eun Hee.
~ Na, mondjátok, de utána én is mesélek!- vigyorgok bele a telefon. – Fiúk érezzétek magatokat otthon. Ezt a telefont el kell intéznem.- kiáltok ki a konyhából.
~ A Bandánk ismét turnézik és első állomás Dél-Korea!- visít Hyuna.
~ Íííííííííííííííííííí! De jó és mikor jöttök hozzám?
~ A turné holnap kezdődik, de csak jövő héten tudunk talizni.- sóhajtanak egyszerre.
~ Miért csak jövő héten a holnap kezdődik a turné?- kérdezem értetlenül.
~ Mert Koreában az utolsó állomás Szöul! És így egy egész hetet tölthetünk veled. – válaszolják felváltva.
~ Jóóóóó!- mondom mosolyogva.- Képzeljétek, nálam meg itt van a Bigbang és Taeyang felsegített, mert a kanapé mellé ültem és T.o.p meg azt mondta, hogy szép vagyok és GD meg átkarolt és uuuu meg áááá!- mesélek áradozva és mikor a nappaliba nézek, meglátok egy GD-t és egy Taeyangot közeledni felém.
~ Öhm.. Mennem kell! Sziasztok! Szeretlek titeket!- és leteszem a telefont.
-  Mi van velünk?- néznek rám és elkapnak és leültetnek maguk mellé.
- Semmi!- mondom egy mosoly kíséretében.
- Hallgatunk!- mondja komolyan Taeyang.
- Semmi csak a barátnőimnek mondtam, hogy itt vagytok, és hogy aranyosak vagytok meg kedvesek.- pirulok bele mondandómba.
- Óóóó te is az vagy! – mondja GD megpuszil és átkarol.
- Na, komolyra véve a szót lehetne egy kérdésem?- néz Taeyang a szemembe.
- I-igen?
- Biztos te is töltöttél ki olyan tesztet, hogy melyik Bigbang tagot minek raknád.
- Persze! Miért?
- Engem minek raktál?
- És engem?- kérdi GD is.
- Mindkettőtöket barátnak írtam legjobb barátnak.
- Ebből még lehet is valami!- mosolyognak rám mind ketten.
- Akkor téged Ji-nek foglak szólítani téged meg Bebe-nek .- mosolygok én is és meg puszilom mindkettejük arcát.
- Akkor mi is Ji-nek fogunk hívni!
- Jó! Kezet rá! –nyújtom nekik kezem.
- Inkább egy ölelést!- vigyorognak és két oldalról jó szorosan megölelgetnek. Én ki pattanok közülük és leesek.
- Segítsünk?- nevetnek.
- Ahham!- nyújtják, kezüket én meg lerántom magamhoz őket.
- Megfáztok! És akkor nem hallhatom a gyönyörű hangotok!- ölelem meg most én őket.
- És a többieket minek raktad?- kíváncsiskodik Ji.
- Seungri-t poénon kívül testvéremnek írtam-nevetek fel.- Daesung-ot nem írtam, sehova mert az egyik legjobb barátnőm szerelmes belé és nem engedte.- nevetek még jobban.- T.o.p-ot meg…
- Őt meg a barátodnak írtad!- fejezi be mondatomat Bebe.
- De fiúk légy szíves ne mondjátok el senkinek főleg nem neki!- mondom könyörgőn.
- Szerintem már nem kell! – mutogat mögém Ji. Hátra fordulok és egy döbbent arcú T.o.p-ot látok.
- Akkor, viszlát!- mondom, elrohanok kedvenc játszómig és leülök az egyik hintára. Bebe és Ji jönnek utánam.
- Bocsánat!- hajtja le fejét Taeyang.
- Miért is?- nézek rá kérdőn.
- Mert én hívtam oda!
- Tessék? Miért?
- Mert… nem tudom csak jót akartam! Ne haragudj!- mondja és lehajtja fejét.
- Nem haragszom, mert tudom, hogy csak jót akartál! És mert te vagy az egyik legjobb barátom!- mondom mosolyogva, kiugrom a hintából és megölelem.
- Én is! Én is!- mondja Ji és ő is megölelget minket. Mi meg őt.
- A többiek haza mentek! Mi pedig vásárolni megyünk!- mondja vigyorogva Ji mi után elváltunk.
- És miért is? – nézek értetlenül.
- Mert holnap lesz az esküvő és koszorúslány ruhát kell neked venned. Nekünk meg öltönyt. – mondja Bebe és elindulunk egy taxihoz. Először természetesen nekik választottunk ruhát mert úgy gondoltuk az a gyorsabb.
- Milyen színűt szeretnél?- kérdi Ji majd a ruhákat kezdi nézegetni.
-Pink!- mondom és én is elkezdek nézelődni.
- Ez? Milyen? – mutatok egy ilyen színű mini, felülfűzős, derekánál fekete masnival megkötött ruhára.
- Próbáld fel és meg tudjuk!- mondja Bebe. Szót fogadva le emelem a ruhát és be megyek próbálni. Felveszem, és ki megyek.
- Na? – pördülök egyet, hogy jól meg tudják nézni minden irányból.
- Gyönyörű!- mondják egyszerre.
- Köszönöm!- ölelem meg őket. Miután levettem a ruhát fizetünk…illetve ők. Ragaszkodtak hozzá, hogy meg veszik nekem. Mindegy. Ezek után haza vittek ahol fádságtól kimerülve azonnal el is aludtam.

2. fejezet vége.

2012. augusztus 8., szerda

Saját ficc! :D(kicsit javítottam rajta)


Egy új élet kezdete

By; Kira-sama (de Gün-gün is segített elég sokat)

1. fejezet(Jiwon pov)

2 évvel ezelőtt

A reptéren állunk és búcsúzkodunk eddigi életünktől, mert anyát áthelyezte a cége Észak-Koreába. Mivel a szüleim elváltak és apa nem nagyon foglalkozik velünk ezért én is megyek vele, noha elmúltam tizennyolc.
- Nem hagyhatsz itt minket, amikor végre összeállt a banda!- mondja dühösen egyik legjobb barátnőm.
- Bocsánat! Ne haragudjatok!- mondom szinte sírva. – De azért eljöttök meg látogatni?- kérdem még mindig küzdve a feltörő könnyeimmel.
- Alap!- vigyorognak rám és megöleljük egymást. – Aztán mindennap tessék vagy írni, vagy hívni-. mondja Hyuna a másik legjobb barátnőm.
- Igen is! –nevetve megölelem őket még egyszer.
- Vigyáz magadra! – enged el mosolyogva.
- Ti is! – mosolygok és felszállunk a gépre. Megkeressük, a helyünk majd kényelmes elhelyezkedés után anya felém fordul.
- Készen állsz egy új életre?
- Remélem.

Otthon punnyadtam és néztem a tv-t, amikor anya haza ért.
-        Megjöttem! – kiált fel.
-        Én meg itt voltam! – kiáltok vigyorogva és futok le a lépcsőn, hogy megöleljem.
-        Jajj kicsim fontos hírem van számodra. – mondja mosolyogva és megölel.
-        Igen? – engedem el és nézek kíváncsian.
-        Össze szeretnék házasodni egy férfivel és szeretném, ha megismernéd őt és a leendő bátyádat.
-        Várj… mi? – nézek értetlenül. – Lesz egy új apum meg egy……… BÁTYÁM ?????
-        Igen és valami énekes egy bandában. – áradozik anyám.
-        Chh! Még hogy híres? Kíváncsi leszek. És még is mikor lesz ez a híres neves vacsora?
-        Ma! – vigyorog boldogan. – És örülnék neki, ha jól viselkednél! – mondja komolyan.
-        Azért köszi hogy szóltál!- morgok. – Letusolok és utána mehetünk.
-        Oké én is így terveztem!
Mérgesen felvonulok a szobámba és rekordidő alatt lezuhanyoztam és utána fél óráig válogatom, hogy mit vegyek fel, míg egy fekete-pink mini pántnélküli ruhánál döntöttem és felvettem hozzá a kedvenc sapim, ami pandás és kedvenc acélbetétes bakancsommal.
-        Kész vagyok! És nem, nem öltözöm át, ha az új apuci az apucim akar, lenni látnia kell az igazi énem.
-        Jogos! –sóhajt. –Mehetünk? –kérdi.
-        Mehetünk!- mondom és felveszem övtáskám és beülünk a kocsiba. Húsz perc kocsikázás után érünk oda egy szép nagy házhoz. Szó nélkül szállunk ki a kocsiból és megyünk az ajtóhoz, anya csenget. Amikor kinyílik az ajtó kellemesen csalódtam, rosszabbra számítottam. Egy negyvenes éveiben járó, szimpatikus emberrel találom szembe magam. Mindketten meg hajlunk.
-        Jó estét! A nevem Jiwon!- mutatkozom be.
-        Neked is! Az enyém pedig Seung Wo!
-        Gyertek be! A fiam még nem érkezett meg még dolgozik! – mosolyog rám.
-        Ó értem! – mosolyodom el én is.
-        És hány éves? – kérdezem, amikor leülünk az asztalhoz.
-        Egy évvel idősebb, mint te! Édes anyád nem mesélt róla?  - néz rám kérdőn.
-        Nem! Ma mondott el mindent! – vigyorodom el.
-        Remélem, jól kijöttök majd!
-        Hát azt én is remélem! Megvárjuk őt is a vacsorával? Mert én még nem igazán vagyok éhes!
-        Persze ha szeretnéd!
-        Megjöttem!- jön be valaki, akit nem látok, mert háttal ülök az ajtónak. Felállok, meghajolok, és csak utána nézek rá.
-        Te… te… te! – dadogok.
-        Lee Seung Hyun! És te? – néz kedvesen.
-        Ji- Jiwon! – mutatkozok be nagy nehezen.
-        Csak nem Bigbang rajongó vagy? – sóhajt szomorúan.
-        De, de bocsánat! – és leülök. – Most már ehetünk! – mosolygok.
-        Eddig nem ettetek? – néz értetlenül és leül a mellettem lévő üres helyre.
-        Nem. - szólal meg ,,apuci”. – Azt mondta, hogy várjunk meg pedig akkor még nem is tudta, hogy ki vagy.
-        Köszi! – mosolyog és egy kis puszit ad arcomra, amin elpirulok. Ezek után hamar megvacsorázunk, de a szülők még beszélgetnek. Én nem érzem túl jól magam főleg, hogy imádatom egyik tárgya épp itt ül mellettem.
-        Anya haza megyek, fáradt vagyok!
-        Jól van, kicsim csak vigyáz magadra! – ölel meg.
-        Viszlát! Örülök, hogy meg ismerhettelek titeket!
-        Várj Seung Hyun majd haza kísér! Igaz fiam?
-        Jah, persze mintha az lenne minden vágyam, hogy pesztráljam! – morog orra alatt, de én mindent hallok.
-        Hé ha ennyire nyűg nem kell! Tudok vigyázni magamra! Viszlát Seung Wo!- és amint kilépek a lakásból bedugom a fülhallgatót fülembe és gyorsan sétálok. Elkap, valaki megfordulok és kiszedem a fülhallgatót fülemből.
-        Ha meg kérhetnélek, engedj, el kezdek fázni és haza akarok menni!- morgok.
-        Bocsánat az előbbiért! Nem volt szép tőlem, csak fáradt vagyok és az se volt éppen ínyemre, hogy apa újból meg akar házasodni… De már beletörődtem! És amúgy is vigyáznom kell a kishúgomra! – mosolyog és vállamra teríti bőrdzsekijét.
-        Pofa be! Csak egy évvel vagy idősebb! – nyújtok nyelvet. - És köszönöm Oppa! – mosolyog rá és tovább indulok. Utánam fut és átkarol.
-        Igen és mikor van a szülinapod?
-        December 13.-a. Egy nappal a tied után. – mosolygok.
-        Még mindig zavar, hogy a rajongótok vagyok? – kezdem el nézni a járdát.
-        Már nem! De tudod jó lett volna, ha nem ismersz.
-        Az lehelten lett volna! Itt mindenki ismer titeket! – mosolygok rá.
-        Ez kedves! És melyikünk a kedvenced a bandából?
-        Öhm… te meg T.o.p meg G-dragon meg Taeyang meg Daesung, mindegyikőtöket szeretem. – nevetek.
-        Helyes válasz!- nevet velem.
-        Kedvenc szám?
-        13! – nevetek még jobban.
-        Nem erre gondoltam!
-        Tudom! Sok van, amit szeretek! Bad Boy, Blue, Fantastic Baby és még sorolhatnám.
-        Hugi jó fej vagy!
-        Köszi, te is Oppa! Jut, eszembe lehet egy óriási kérésem?
-        Igen?
-        Hoznál nekem egy posztert, amit mind alá irtatok?
-        Persze hogy hozok! De miért nem jössz be hozzánk?
-        Mert nem akarok zavarni!
-        De nem zavarnál! Szeretnének!
-        Nem biztos, hogy szeretnének és mindegy jó ez így!- mondom és meg állok.
-        Oké- sóhajt lemondóan. - De miért álltál meg?
-        Mert meg érkeztünk! - mosolygok. - Köszönöm, hogy haza kísértél. - mondom és elindulok a bejárat felé.
-        És meg se öleled a bátyád?
-        De! – visszafordulok és szorosan megöleljük egymást. – Jó éjt Oppa! – engedem el.
-        Neked is Ji Won! – mosolyog és elindul vissza.
Belépek a házba és azonnal felhívom legjobb barátnőim, Hyunát és Eun Heet.
~    El se hiszitek mi történt!
~    Remélem, valaki minimum haldoklik, hogy ilyenkor zaklatsz. – szól bele álmosan Hyuna.
~   Nem senki! – mosolygok bele a telefonba. – Lesz egy új apám és egy bátyám! – hadarom.
~     Wow… és?
~     És az én drága bátyám a Bigbang egyik énekese.
~     Soha nem halottam róluk!
~    Mindegy! Dél-Korea egyik leghíresebb bandája és ők voltak a kedvenc bandám két évvel ez előtt is.
~     Na, akkor szupcsi neked!
~     Igen, igen! Megkértem, hogy hozzon nekem egy autogramos posztert! És azt mondta, hogy menjek el hozzájuk, de nemet mondtam.
~     Mer?
~     Mert nem akarok zavarni! De mindegy! Lefekszem aludni. Jó éjt Hyuna és mond meg Eun Hee-nek is!
~    Hát tudod nálunk reggel hat óra van másfél órája feküdtünk le aludni, de jó éjt!
~    Szia! – leteszem és lefekszem aludni.
       1. fejezet vége