2014. április 15., kedd

Firkálgattam xP

No gyerekek firkálgattam egy picikét! by; Gün-gün












 Kis büszkeségem :3 A hátteret festettem!


2014. február 20., csütörtök

Egy kis életjel!

Tudjuk hogy nagyon el vagyunk maradva mindennel és ezért bocsánatot kérünk az olvasóinktól, de igyekszünk, csak sajnos a suli és az ihlethiány szorongat minket! T.T Megpróbálunk minden tőlünk telhetőt ígérjük addig is...
GINTAMA



















NATSUME YUUJINCHOU