2012. június 28., csütörtök

SasuNaru

Ez a SasuNaru fanficc hónapokkal ezelőtt született hála 2 sörnek, és Eszti barátnőmnek(alias Anyuci) aki átküldte Road-tól a Nem kell más című számot!:))))))

Sasuke nem mindennapi
Szerelmi vallomása! - by; Gün-gün
Naruto egy fárasztó nap után baktat haza a sötét utcákon keresztül. Azon jár egyfolytában az esze, hogy Sasuke miért kerüli őt napok óta. Egyszerűen nem érti, hisz mikor végre sikerült visszahozni őt Konohába szinte elválaszthatatlanok voltak (legalább is Naruto jóvoltából, mert az Uchihának akkor sem fűtt hozzá a foga.) De múlt csütörtök óta feltűnően kerüli a szöszi társaságát. A gondolatok cikáztak a fiatal ambu buksijában mikor megérkezett házához. Egy lemondó sóhajjal rakta félre a nyomasztó gondolatokat, hisz ő nem vallaná be, még saját magának se, de ez fájt neki. Lomhán elővette kulcsát, és miután kinyitotta a zárat, belépett a régi épületbe, majd be is csukta maga után az ajtót. Felkapcsolja a villanyt, és legnagyobb megdöbbenésére Sasuke a vele szemközti falnak dőlve, karba tett kézzel, és lehunyt szemekkel várt rá. Mikor az ébenfekete hajú fiú érzékelte érkezését, ráemelte szintén ébenfekete tekintetét.
- Sa… Sasuke? – döbbent le a szőkeség.
- Dobe, most ne szakíts félbe! Így is elég gáz lesz, amit most mondani fogok, nincs szükség a te hülyeségedre is! – figyelmezteti az Uchiha.
Az Uzumaki kitágult pupillákkal csak bólintani tudott, mikor a feketeség ellökte magát a faltól. Az arcától lerítt, hogy nagyon nem szeretné megtenni, amire készül, de végül rászánta magát és elkezdte.
- Te ugyan úgy akarsz, ahogy én téged!- a szöszi eltátotta a száját és mondani próbált valamit, de Sasuke metsző pillantása megakadályozta ebben. – És éjjel az ágyban, is ugyan azt érzed! Én látom a szemeden, ha nem is mondod: őrültek vagyunk és nem bolondok. Nem kell más, úgy csókolnám a szádat, letépném az összes ruhádat, ahogy azt nem csinálta még más! – és határozott léptekkel közeleg az Uzumakihoz, megragadja a derekát, közben a döbbent kék szemekbe nézve. – Nem kell más, amikor a szemembe nézel, majd attól a tűztől égsz el, amit bennem gyújtottál! És nem kell más! – szorít a fogásán - Ugye játszottál már a gondolattal, hogy egyszer, majd mellettem ér a hajnal? – teszi hozzá egy félmosoly kíséretében, látva az ifjú anbu céklavörös arcát, majd folytatja a szőkeség füléhez hajolva: - Édes hangod fülembe súgja: nem volt elég, csináljuk újra! – suttogja az ájulás szélén álló fiúnak. – Nem kell más! – mondja immár ismét hangosan. – Én, mint egy állat… - szorítja hirtelen oda a falhoz, és kéjesen végignyalja Naru nyakát, egészen az állcsúcsáig, mire egy kéjes nyögés volt a válasz. -… elevenen felfalnálak, miközben szétszakítanál! Nem kell más! – továbbra is puszilgatja, szívogatja és harapdálja „áldozata” nyakát. – Én nem sokat kérek: nyelvem hegyén a véred, te pedig a torkom harapd át, és nem kell más! ... Édes a hangod, a fülembe súgod… - itt ismét elhalkul, de az előbbi tevékenységeket még mindig folytatja. -… engem akarsz, a régit unod. – újból megragadja a szöszit, és lerántja a földre, ezúttal a pólója alatt is elkalandozik. – Nem kell más, úgy kívánom a szádat… - csókolja meg szenvedélyesen. -… csókolni a kezed, a lábad, érezni a bőröd illatát! – közben kényezteti tovább a kisebb férfit. – Nem kell más, a kocsiban, a kádban… - egyre hevesebb, ami szokatlan egy Uchihához, Naruto, csak nyögdécselni tud. -… jó a fűben, az előszobában, nekem mindegy hol jön rám! – letépi az Uzumaki pólóját és köldökétől kezdve kezdi el nyalogatni és csókolgatni, a szőkeség ismét csak nyögdécselni tud. –Nem kell más, nem értek a szóból, sose legyen elég a jóból, örökre elcsábítottál! – halad egyre felfelé a kidolgozott testen. – Nem kell más, úgy akarlak téged! – szinte már nyüszíti. – Nem érzed?  Megőrülök érted, adj hát nekem egy éjszakát! – megtámasztja magát Naruto felett, és könyörgőn néz bele tengerkék íriszeibe. – Nem kell más. – hal el a hangja.
Ekkor Naruto magára rántja és szorosan megöleli.
- Az összeset neked adom. – suttogja a fekete tincsekbe.
- Úgy kívánom a szádat, csókolni a kezed, a lábad, érezni a bőröd illatát. – dünnyögi a szőke mellkasának, majd vidáman „újból támadásba lendül”. – Apropó! – áll meg egy pillanatra. – Ha ezt bárkinek is elmondod… KINYÍRLAK!
- Tudom-tudom. – kuncog és folytatják ahol abbahagyták.
THE END

2012. június 26., kedd

Nyááááááááááááááááááár!

Végre itt a nyár! Sok buli és szabadidő! Végre lesz időnk folytatni a ficceket:) A különc tanárok2 folyamatban van:D, Az újonc picit szünetel:(.

2012. május 14., hétfő

Cukkiiiiiiiiii!:D

Ez de ÉDES!!!!!!!!!!


A különböző blogokat nézegetve igazi gyöngyszemre bukkantam!(:

2012. május 11., péntek

Mi megyünk és te?

Ott leszünk a Club 202-ben Május 17.-én az Lm.c koncerten!


Aki szereti őket az jöjjön el mert biztos hogy felejthetetlen lesz! :DD

Mondocon Tavasz 2012

Kicsit késve de felrakjuk képeinket. Élvezzétek,nevessetek. Ha nektek is vannak ilyen képeitek külsjétek át és felrakjuk őket.
Day 1 (otthon)


Day 1 (a con)

 Tobi vs. Madara...de ők végül is ugyanaz a személy nem?

A féleLmetes Predator és a kics, cuki L!


Szeretet és Béke! Szeretet és Béke!
Eszeveszett Vas és Gün-gün!

Húzzuk össze! *.*

Domoooooooooooooo!
 Reeeeeen! (nyálcsorgatás)

És még egyszer! De belőle sosem elég!

Elvigyelek egy körre?

Lány Garaa, Lány Kakashi és lány L! :D


Úrnőm!


LL vagyunk! :DD


Szemüvegünk azért oda b*sz! :D

 Ős ellenség! Egész conon őt kerestük! xD

5 méterről kiabáltunk utána hogy : VIII. Faust várj meg! xDD


Madara 
és
Mi!
xDD

 Reitaaaaa!!

Hidan,Kakuzu és Gün-gün! :)

 Lcuki! :D

South Park cp!

WTF?!?!

Day 1 End.

Day 2 (otthon)
Hihihi!


Kicsit sem ego!

Wow!

Connal a conon! :D

Tobi and me!

Komoly vagy......

Szupcsiiiiiiii????

Fordított Free Hug! xD

Kicsi Shin és Kicsi L!

Wow2!

Hát így telt a mi hétvégénk! :D

2012. április 28., szombat

Bocsi a késésért!!:)


Az Újonc
2. fejezet
Vörös hold by Gün-gün

Hirtelen mind a hárman előttem teremnek, Aoi még hátrébb is lök, mint ahol álltam.
- Maradj hátul!- parancsol rám rettentő komolyan, mire csak lemondón bólintok.
- Jaj, nee, a cukorfalat nem maradhat ki!- szinte már csalódottan szólal meg Haruka.
Ekkor hirtelen a levegőbe emelkedik, és vészjóslón vigyorog rám.
-Francba! Akiko-sama!- kiállt Drake a mesternek.
- Tudom! – szol vissza idegesen – Vegyétek körbe! – parancsol a fiúkra – Akirát spécizte ki magának!
Mi v…? – meglepődni se volt időm, máris két erős kar fogságába estem. Valamiért furcsán ismerős ez az érzés. A következő, amit észreveszek, hogy vagy 20 méter magasan vagyunk a levegőben.
- Ne, ne, ne, neee! Tériszonyos vagyok, de nagyon! – üvöltöm, és közben eszeveszettül kapálózom.
- Nyugi Piroska, ha nem csapkodsz össze-vissza, talán le se ejtelek. – vigyorog.
Abbahagyom a mozgolódást, és az arcomhoz kapom a kezem, ami tűzforró. „Szóval erre értette!”
- Akkor te ki vagy? A csúnya, gonosz farkas? – incselkedem vele.
- Ebben a mesében biztos. – nevet fel – Bár lehet, hogy a Hófehérke mégis csak jobban illik hozzád.
- Ha-ha. Nagyon eszes. A hajam miatt, igaz? – gúnyolódom – De azt hiszem, most megyek.
- Ezt, hogy értetted? – néz rám értetlenül.
- Hát így! – mosolygok ártatlanul, és előveszem a zsebemből az utolsó pillanatban elrakott szenteltvizes fiolát. „Tudtam, hogy szükség lesz rá!” Összeroppantom, és a benne lévő folyadék Haruka kezére folyik. Az erőteljes, maró fájdalomtól elenged engem. Nagy sebességgel tartok a föld felé.
- Ááááááá! – résnyire kinyitott szememen keresztül látom, hogy Aoi felugrik Drake hátára, onnan is feljebb löki magát, és végül elkap. Az utolsó 2 méteren, közösen zuhanunk, és végül nagy puffanással érjük el a talajt.
- Áucs! – szisszenek fel.
- Jól vagy? – pásztázza végig testem.
- Aha, csak bevágtam a fejem. - dörzsölöm meg a púpom – Még szerencse, hogy a zuhanás előtt leesett a nyílpuska a hátamról, mert különben igen fájdalmas érkezésben lett volna részem.
- Igaz.
- Amúgy, köszi, az életmenést. – vigyorgok rá.
- Szívesen, máskor is. – mosolyodik el ő is.
- Bocs, hogy megzavarom ezt a bájcsevejt, de itt jön. – dörmögi Drake. És igaza volt, Haruka alászáll a magasból. Én és Aoi felpattanunk, Drake visszadobja Aoi kardját, míg én keresni kezdem a nyílpuskámat, amit meg is találok 3 méterrel arrébb, egy fa tövében, darabokban.
- Pompás. – nyögöm.
- Ej-ej, Hófehérke, ez nem volt valami kedves. – nyalja végig, a kimart sebet a kezén, ami azonnal el is tűnik.
- Ne merj a tanítványom közelébe menni! – toppan elém Akiko-sensei, és előrántja ezüst és fa tölténnyel töltött fegyvereit, majd tüzelni kezd. Vámpírunk egy könnyed kézmozdulattal megállítja a lövedékeket és visszaküldi ránk, mi mint az idióták, ugrálgatunk el a golyók elől.
- Erős. – morog mesterem az orra alatt. – Srácok, tartsátok fel!
- Igenis! – válaszolják egyszerre. Akiko-sama megragadja a kezem, és vonszol maga után, vissza a sötét erdőbe.
- De-de, senpai, nem hagyhatjuk őket egyedül harcolni, én is segíteni akarok!
- Túlontúl veszélyes. – rángat tovább – Figyelj! – állunk meg hirtelen, és a kezembe nyomja a kocsi kulcsot – Tudod merről jöttünk, menj a bázisra, ne a fogadóba! Ugye tudsz vezetni? – pillant rám kétkedve.
- Öhm, hát… izé, még nincs jogsim, de van már egy kis tapasztalatom. Néha kölcsönvettem sensei autóját, gyakorlás céljából.
- Szóval akkor te voltál a felelős azért a karcolásért!
- He-he, hát, igen, véletlen volt. Sajnálom! – vakargatom a tarkóm zavaromban.
- Ezt azért még megbeszéljük, de most menj!
- Hova olyan sietősen? – jelenik meg előttünk Itagaki, kb. 1 méterrel a föld fölött lebegve.
„Itagaki Haruka ”, még mindig nem hagy nyugodni valami, valami furcsa van benne, ami egész nap idegesített, amióta csak megláttam az aktájában lévő képet.
- Várjunk csak, mit tettél a többiekkel? – rivallok rá.
- Én aztán semmit. – von vállat.
- Ki engedte meg, hogy csak úgy lelépj! – hallom meg Drake menydörgő hangját, és lassan már látom is a két közeledő alakot.
- Huh. – fújom ki a bennrekedt levegőt.
- Nocsak-nocsak, ilyen hamar magadhoz tértél?
- Ch, nehogy azt hidd, hogy egy ilyen gyenge támadás elég az én kiütésemhez! – köp egy kis vért a földre Drake.
- Sajnálom mester, nem tudtuk feltartóztatni. – érkezik meg Aoi is.
- Meguntam a játszadozást. – jelenti ki Haruka, és nemes egyszerűséggel hozzávágja Drake-t egy fához, aki ugyan még magánál van, de felállni azt nem tud.
Mester ismét lövöldözni kezd, nem nagy sikerrel, nem is súrolva ellenfelünk. Aoi kardjával támad rá, meg se karcolva őt.
- Tünés kölyök! – ordít rám Akiko-sensei.
Elkezdek hátrálni, de egy, az avarban megbúvó, nagyobb kődarabban fenékre esek. A zajra Aoi és a senpai is felém pislant. Vámpírunk kihasználva pillanatnyi figyelmetlenségük, kivesz a hosszú, fekete kabátjából egy vastag láncot, és pillanatok alatt hozzáláncolja őket egy nagyobbacska fához.
- Ketten maradtunk, Hófehérke! – vigyorogva közeledik felém.
A hold fénye miatt jól kivehető volt az ajkain megbúvó félmosoly, és ijesztően villogó szemei.
- Ha hahaha! Ez nem lehet igaz! – nevetek fel kínomban, még mindig a földön ülve. – De jó nap volt ez! – gúnyolódok.
A hold még mindig magasan ragyog a sötét égen, és érzem, mivel még mindig a földön ülök, hogy a nedves avarban teljesen átázik a gatyám. „Ennél jobb már nem is lehetne!” És ekkor ér elém ellenfelem, aki mellényemnél fogva felránt, és egy fához présel, jobb alkarjával ott tartva engem, míg bal kezével benyúl a zsebembe és kiveszi a maradék szenteltvizes fiolát belőle.
- Nem-nem, ezt nem játsszuk el még egyszer! – ingatja a fejét, és messzire hajítja menekülésem reményét.
- Francba. – suttogom inkább csak magamnak, és elkezdek rugdosódni, majd kapálózni a kezemmel, hátha sikerül lazítanom a szorításán, de gondolom, nem lep meg senkit, hogy hiába.
- Engedd őt el! – hallom mesterem dühödt hördülését, és a láncok csörgését, ahogy ő és Aoi próbálnak szabadulni a fogságukból. Szemem sarkából látom, hogy ők se jártak nagyobb sikerrel, mint én. Tekintetem átúszik a nem sokkal messzebb lévő Drake-re, aki kiütve fekszik a füvön, hátát a mögötte lévő fának támasztva. Úgy tűnik nagyon beverhette a fejét, mivel vér csordogált végig a tarkóján. „Basszus, nem valami rózsás a helyzetünk!” Ekkor veszem észre Haruka sokat sejtető vigyorát.
- Meg ne próbáld! – mondom erőteljes hangsúllyal és szépen lassan, hogy biztos megértse, közben szúrósan nézek a lángoló tekintetébe. Egy kisebb fejrántással előhívja agyarait és hajtja egyre közelebb és közelebb a fejét, nyakamhoz. Éreztem forró leheletét a nyakamon, amitől egy kisebb bizsergés futott le a gerincemen, amit ő is észrevesz, és gunyorosan elmosolyodik, amit ugyan nem látok, de éreztem. Nyelvével végignyal hófehér nyakamon, mibe beleremegek, teljesen elkábultam. „De nem, ezt nem hagyhatom!” Jut eszembe a nyakamban lévő medál, aminek a lánca ezüstből van. „Nem veheti vérem egy vámpír!” Arrébb rántom a fejem, ráharapok a láncra, majd az arcához nyomom. A fájdalomtól alig hallhatón felnyüszít, és azonnal hátrébb ugrik. Kezével megdörzsöli arcát, és úgy, mint az előző seb ez is eltűnik. Feldühítettem, biztos vagyok benne, hogy feldühítettem! Hogy honnan ez a következtetés? Csak rá kellett néznem, a tekintete megvadult, szinte szétmarcangol vele, száján torz vicsor, és úgy morog rám, mint egy veszett pitbull. Vámpír gyorsasággal megindul felém, „Végem van!”, szorosan behunyom szemeim, és elfordítom arcom, már érzem a támadás szelét, felkészülök a halálra, mely bármelyik pillanatban elérhet. Vagy mégsem. „Mi? Miért vagyok még életben?” Lassan kinyitom szemem, és támadóm felé fordulok. Karmai az arcomtól 1 centire álltak meg. Nyelek egyet és tekintetem átvándorol arcára, melyen mélységes döbbenet tükröződött. Nem engem figyel, inkább rajtam valamit. Követem tekintetét és észreveszem, hogy a medálom fürkészi. Egyszer csak megszólalt:
- Hogy került ez hozzád?
- T-tessék? – remeg a hangom, mert még nem tértem magamhoz.
- Azt kérdeztem, hogy került ez hozzád? – teszi fel ismét a kérdést, immár ingerültebben.
- Mi közöd hozzá? – jött vissza a bátorságom, de elég volt egyetlen szemkontaktus vele és azonnal el s szállt – Mármint… - még a gondolatra is elszomorodom, hogy fel kell idéznem. –A szüleimtől kaptam még csecsemőkoromban, akiket nem sokkal azután megöltek.
- Értem – mondja és hátrál egy lépést. A vadállatias aura, ami az előbb még körüllengte el is szállt. Nem értem, mi ez az egész. Miért nem ölt meg? Mi köze van ehhez az egésznek a medálomhoz? Már semmit sem értek!
- Miért nem öltél meg az előbb? Mi köze van mind ehhez a medálnak? – teszem fel immár hangosan a bennem megfogalmazódott kérdéseket, miközben erősen szorítom az említett tárgyat.
Folyt köv.

2012. április 13., péntek

LM.C Koncert!!!!!!!!!!!

Ismét hazánkba látogat az LM.C az "LM.C LIVE TOUR 2012 -STRONG POP- world tour" keretei közt!!!>.<
 
A koncert 2012. 05. 17-én (csütörtök) lesz a Club 202-ben. 
Jegyár: 6900 Ft
Kapunyitás: 18:00
FONTOS!
-14 éves kor alatt csak szülői felügyelettel*
- 14-16 éves kor között, csak szülői beleegyező nyilatkozattal, vagy nagykorú családtag, rokon felügyeletével, kíséretével.
- 16 fölött egyedül
- az életkor megállapításához - ha az egyértelműen nem állapítható meg - a biztonsági szolgálat kérheti a személyi igazolvány, vagy bármely más, a születési dátumot tartalmazó fényképes igazolvány felmutatását
 
*A szülőknek természetesen a klubba nem kell bemenni, hanem kint maradhatnak a kerthelyiségben a koncert ideje alatt.

A fentebb említett beleegyező nyilatkozat letölthető a Club 202 oldaláról.

http://www.club202.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=1