Kis büszkeségem :3 A hátteret festettem!
2014. április 15., kedd
2014. február 20., csütörtök
Egy kis életjel!
Tudjuk hogy nagyon el vagyunk maradva mindennel és ezért bocsánatot kérünk az olvasóinktól, de igyekszünk, csak sajnos a suli és az ihlethiány szorongat minket! T.T Megpróbálunk minden tőlünk telhetőt ígérjük addig is...
GINTAMA
NATSUME YUUJINCHOU
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



























































