2012. szeptember 18., kedd

szerepjáték:)

Ez volt az első olyan szerepezésünk amely több átvirrasztott éjszakát okozott xD. Egy kicsit hosszú lett, sok sikert hozzá! :D
Tartalom: Ez egy csóró egyetemista és egy önfejű yakuzaörökös szerelmének története. (yaoi)
Yakuza Love
Itt vok

Én is! Yaoi lesz? Híresek v. kitalált?
Kitalált
Legyen a yakuzááááás!!!!XDXDXD
Joooooo! Uke vagy a seme a yakuza? És te melyik akarsz lenni, drága uke-chanom?? xDD
 Én vok Ukeman!!!(és elrepül)XDXD
A yakuza a seme azaz te és én vok a csóró egyetemista
Jooo! Keresel neveket?? Nem vok gépközelben!
Oks!
Okok keresek neked olyan igazi gengszter nevet nekem pedig vlmi cukorfalatot
Jaja! A vezetékneved lehetnek Kawaii!! :)))))
Te meg a Yamaguchi-gumi yakuzacsoport örököse leszel XDXDXD nem kitaláció ez létezik most találtam XP
Meek nevet keresni
Oks!
Az én nevem Itaru lesz:)
Keresem a tiedet
Jó! Itaru ez joo!
Kazuhiro????
Már, mint neked???
Na, mi van bealudtál??????XPXPXP
Kifogyott a lovetta a mobilomról
Na?
Most már jò!! Találtál nevet?
Kazuhiro és Itaru???
XD jòò! Hogy taliznak?
Az egyetemen te nekem jössz, eltaknyolok és szarsz rám, de nem hagyom annyiban, ja és te nem jársz oda csak én te épp valami maffiás ügyet intézni jöttél
Megint belassultál mi???
Joh! :)) nem! Kezdj te!
Ok
J
(a megjegyziket tood zárójelbe:))
Igen is!
Egy halom tankönyvvel a kezembe sietek az egyetem udvaráról be az épületbe. Már az ajtóval küszködök mikor te belülről nekem vágod. A kezemben lévő tárgyak a földre esnek én meg seggre ülök. - Áucs! -szisszenek fel.
Gyorsan vágok át az udvaron!- Szeretem a piszkos munkát! - vigyorgok és neked megyek. De természetesen nem foglalkozom veled. Majd az embereim.
Döbbenten ülök a füvön, mikor 2 öltönyös, napszemüveges csávó megragad és felránt álló helyzetbe. Míg az egyik leporol, a másik felszedi a cuccom és a kezembe nyomja, majd mindkettő fut utánad, mint valami kutya. - Hé! - kiálltok utánad, mire fapofával megfordulsz - Bocsánat vagy valami? - vonlak kérdőre.
(ezt ne rendezzük le gyorsan, mint szoktuk legyen jó hosszú!!:))
(Oks)
Nekem beszél?- nézek embereimre! - csináljatok vele valamit! - intek feléd és megyek tovább.
A döbbenettől tátva marad a szám, végül sikerül magamhoz térnem. - Idefigyelj seggfejkém, fellöksz és még neked áll feljebb? - rivallok rád, mire megállsz, és ismét felé fordulsz. - Igen hozzád beszélek! (jók vagyunk! XDXDXDXDXD)
(am ezt le lehet menteni valahova???? Kár lenne, ha elveszne)
- Nem tudod, ki vagyok! - vigyorogva megyek közelebb hozzád! - ha azt mondom yakuza örökös,hogy reagálsz? - gyújtok rá.
Basszus, basszus, basszus, mit csináltam máár megint!! - pörög át az agyamon, de fapofát és nyugodtságot erőltetek magamra - Ch! Naagyon megijedtem! - rá is játszok egy kis ijedtséget
- látom h félsz! - indulok el, de még visszafordulok. - de mivel tetszel meg kegyelmezek-, suttogok füledbe! - és elindulok immár úgy, hogy nem állítasz meg.(bocsi hogy lassan válaszolok, csak közbe játszunk.(
(okok) - te nem tudod mi az a rájátszás, barom? Nem, mint ha hinnék neked, de milyen maffia vezér lesz így belőled mi? Háháhá - röhögök fel. Mégis csak sikerül megállásra késztetnem téged. Még mindig háttal állsz nekem, kezed ökölbe szorul az idegességtől, a hátad megfeszül. Azt hiszem túlzásba vittem, sőt ez biztos. " Neeee! Ezt most miért kellett?! Hülye idióta!" Üvöltözik velem és pánikolni kezd belső énen, de ez egy cseppet sem látszik meg arcomon. földbegyökerezett lábakkal várom a reakciód.
(huh)
(légyszi ne nyírass ki ezért mert különben nem tudjuk folytatni XDXDXD)
- te kis......- fordulok feléd. - 2 lépéssel előtted vagyok öklöm arcodnál áll, és hirtelen tarkódra csúszik kezem és megcsòkollak.
"Most végem" szorítom össze szemeim és várom öklöd becsapódását az arcomon, ami furcsamód elmarad. Helyette a nyelvedet érzem meg a számban ficánkolni. A tankönyveim ismét a földön landolnak. Hihetetlen, első csókomat ellopják.
(nincs, befejezve ne Írj bocs)
Ráadásul egy maffiózó, kinek még a nevét sem tudom és nem utolsó sorban egy fiú. Mikor ez eszembe villan, ellöklek magamtól és még pofon is váglak. - mégis mit csinálsz? ( Te jössz!:D, de még ne dugjunk, alakuljon lassan a kapcsolatunk)
- nem izgat, hogy reagálsz, velem jössz! - húzlak magam után a limohoz.
Hirtelen megragadod a kapucnimat és rángatsz magad után,- Hé, mit csinálsz?- kérdem, de meg sem hallod, végül kiérünk a parkolóba. Az egyik embered kinyitja az ajtót és te bevágsz a limóba, majd te is beülsz. Végül elindulunk. A lehető legmesszebb húzódom tőled amennyire csak lehetséges egy limuzinban. - Mégis mi a terved velem? - kérdezem kicsit megszeppenve.
- Tetszel. Szex az biztos lesz, a többit meg meglátjuk. - vigyorgok, és rá gyújtok.
Az állam az elmúlt 5 percben másodjára koppant a padlón. Meg se tudok mukkanni erre a kijelentésre. - Hát még mit nem, még ha az orosz cár lennél, akkor sem!!- a cigi füsttől már fulladoztam, ráadásul pipa is voltam és nem bírtam magammal, ezért megragadtam a cigit, összemorzsoltam, leszarva, hogy égeti a tenyerem, és kihajítottam a letekert ablakon, a te oldaladon. Az embereid döbbenve figyeltek minket.
(ugye még nem alszol!!!!!!O.O, én még akarok szerepezniiiiiii!)
(vok)
(okok:D)
 - nem nagyon izgat, hogy bármelyik percben megölethetnélek!
(kérdőjelet akartam)
- öööm - gondolkodom el, azért fura, hogy ezen el kell gondolkodnom - Igazság szerint leszarom szar az életem. Egy rokonom se él, csóró vagyok és még a tanulmányaim is csak súrolják az átlagot, jelenleg a popóm biztonsága jobbam érdekel! - hadarom el gyorsan, szemrebbenés nélkül és próbálom kifeszegetni az ajtót nem sok sikerrel.(am rájöttem mikor elolvastam:))
- Ahha értem! - gondolkodom el. - És ha fizetek a seggedért? - kérdem és foglak le mivel erősebb vagyok nálad.
- Nem! - vágom rá azonnal. - Csóró az vagyok, de kurva nem!- metsző pillantással nézek a szemedbe. (hogy belejöttünk má, nem??XD)
(jah) - mindent meg adok! - mondom neked szinte kérlelve.
- de főnők.. Van, elég kurvája mért kell, pont ő- fintorog egyik emberem.
- Mert nekem ő kell. - nézek szenedbe.
- Előbb halnék éhen, mint hogy kurva váljék belőlem, bár ENNYIRE csóró azért nem vagyok! - fújom ki a levegőt. - Na, most, hogy ezt megbeszéltük, ki is tehetsz, vagy ami jobb lenne vissza is vihetnél az egyetemre, mert...- nézek órámra- 2 perc múlva kezdődik az órám!!- a végét szinte már kiáltom, sőt, nem, szinte hanem tényleg. (Na, formában vok! XDXD)
Miközben visszairányítom a kocsit. - de nekem TE nem csak arra kellesz. - mondom sòhajtva, és elengedlek. Visszaülök helyemre és rá gyújtok.
Kiszállok a kocsiból, de megtorpanok, nem is vagy te olyan gonosz. Visszafordulok és lehajolok a nyitott ablakhoz. - Ha mindenképpen szeretnél, tőlem valamit tegyél érte és ne próbálj meg lefizetni. - mosolyodom el - Mondjuk, kezdhetnéd azzal, hogy erről leszoksz! - Benyúlok a kocsiba és ez a cigid is arra a sorsra jut, mint az előző. - Ne feledd, itt mindig megtalálsz. - még mindig mosolyogva intek neked és berohanok a K épületbe.
Intek egyik emberemnek, hogy menjen utánad és tudakolja meg neved.
(elfelejtettem!)
(várj, megkeresem)
- Itaru, legyen elég ennyi. - mondom a kopasznak, és sietek órára. Pont becsöngőre érek be. Elfoglalom jól megszokott helyem. "Vajon mi fog kisülni ebből?"- bámulok ki az ablakon."várjunk, csak nem is tudom a nevét"- jut eszembe.(mi lenne, ha másnap, mint új osztálytárs jelennél meg és elijesztenéd, a pad tátsam XDXD na?)
(jó, de milyen suliba járunk?)
- Takahiro, írass be ugyan abba az osztályba. - mondom és kidobom a cigi dobozt az ablakon.
- Haza. - mondom ès becsukom a szemem.
( egyetem, de amiről nem tudsz h szépművészeti és csak blöfföltem a szar jegyekkel XP és a te neved Takahiro kinek mondod a neved??)
(Akk.) MÁSNAP
(kezdjem v kezded?)

(az én nevem Kazuhiro, Takahiro az egyik emberem. És te!)
 (ja, tényleg!!!!, képtelen vok megjegyezni a neveket XP, kezdem én JÓ?)
(Oks)
Másnap reggel van, az osztályomban ülök, padtársam Aoi mellett, mikor becsengettek. Megjön a tanár és mi felállunk. Int, hogy üljünk le. - Srácok új hallgató érkezett közénk. - mondja lelkendezve és int az új gyereknek, hogy jöjjön be. - Ő itt Yokushi Kazuhiro-kun, köszöntsétek. - vigyorog. Az az idióta!!! Nem igazán így értettem a tegnapit. Ráadásul lerí róla, hogy yakuza, és nem javít a dolgon az ajtóban álló 2 baljós kinézetű testőr sem. A fejem a padon koppan - Legalább álcázhatta volna magát! - dünnyögöm. Aoi Kérdőn néz rám:- Ismered?- kérdi - Fogjuk rá. - válaszolom.
(am felőlem csinálhatjuk ezt akár reggelig is! XDXDXD)
(elvagyok én is!)
- Sziasztok!- köszönök ès elindulok felèd. - A helyemen ülsz. - mondom padtàrsadnak.
(ez bizti megy a honlapra:))
(Ahham)
Teljességgel kiütve érzem magam, érzem, hogy a lelkem távozik a testemből. Összeszedem annyira az erőm, hogy Aoi felé fordítsam az arcom. - könyi ne ellenkezz!- tátogom hangtalanul. Aoi aprót bólint miszerint megértette. Felveszi a cuccait és arrébb ül egy paddal
Leülök melléd! - Mizu? - nézek szemedbe.
-He-hehehe-he-kuncogok kínomban. - Semmi különös veled?
- Ma randizunk! - jelentem ki ellent mondást nem tűrő hangon. - Hová menjünk? - kezdek el hintázni és széked támláján támaszkodok.
- Hm?- térek magamhoz - A parkba!- vágom rá szinte azonnal, miközben kiosztják a lapokat.
- Okés!- mosolygok. És intek egyik emberemnek, hogy csinálja meg.
(a lap üres!, szépművészeti egyetem emlékszel? soksoksok rajzolás XP)
(de rajzolhat helyettem)
- Mit csinálsz?- nézek rád kérdőn (most fogom megmagyarázni neked h ez az)
- hmm, én semmit. Ő, a feladatot.
- Még azt se tudod i az, de máris átpasszolod egy emberednek? EZ, gáz. - jelentem ki nemes egyszerűséggel.
(az mi akart lenni nem i)
- úgy jobban tetszenék, ha én csinálnám a dolgaim?
- Szeretem az önálló embereket. - mosolyodom el gyengéden.
Elveszem a papírt - Öhm..mit kell csinálni?
- Rajzolni!- vigyorgok megdöbbent képeden mikor a kezedbe nyomok 1 ceruzát. - Meg sem nézted milyen egyetemre jössz, igaz?
- Nem igazán. És mit kell rajzolni?
- engem, nekem meg téged, amúgy ugye tudod, hogy ez egy szépművészeti egyetem?
(megsülööööök! Vagy 30 fok van a lakásban!!!!) (döglődik)
(meek pipilni 1 perc és itt vok)
- most már!- elkezdek rajzolni, annyira koncentrálok, hogy nyelvem hegyét ki dugom.
(nekem is melegem van )
(na vok, itt már mindenki kidőlt én meg még nem voltan tusolni XD)
(XD ügyi vagy!)
Én is elkezdek rajzolni, de nem tudom megállni, hogy ne kuncogjak cuki arckifejezéseden, amit 30 perc múlva meg is örökítek, hasonlóság 100%.- kész vagyok, te hogy állsz?
- kész! - jelentem ki. - hogy tetszik? - Mutatom meg remekművem.
- Á..- akadok meg, mondjuk úgy hasonlóság 20% és még kedves voltam. - Hát... első próbálkozásra nem is rossz.
- nem rajzolok többet. - pattanok, fel mivel kicsöngetnek. Kiviharzok a teremből, az épületből. - Takahiro...cigit! - nézek rá és már kapom is. Rá gyújtok, úgy hogy most senki nem veszi el.
- Szerintem megsértetted. - érkezik mellém Aoi - Amúgy mi Ő valami yakuza?- nevet saját kis viccén. -  Bingó. - válaszolom.(miért durcáztál be végül is szóban megdicsértelek???)- Érzed ezt?- szimatolok a levegőbe. - Ja, cigi, méghozzá meggyes. Most miért, nem tilos az egyetem területen. - értetlenkedik. - Csak Ő szív ilyet- suttogom magamnak. Felpattanok, odamegyek a nyitott ablakhoz és kihajolok. Észreveszlek és kinyúlók a cigidért, nem kicsit lepődtél meg, csak sajnos nem volt akkora mázlim és csúnyán megégeti a kezem. Fájdalmamban felszisszenek.
(na? Bealudtál XD?)
(akk hagyjuk abba a face menti az egészet majd holnap folytatjuk:))
(na vok, neked is megjelenik a tegnapi???)
Ahha!
(na akk látod a válaszom XD)
- ha már felidegesítesz, had szívjam el! - morgok és arrébb állva újra rá gyújtok.
Ezen csak bepöccenek, és már félig kimászom az ablakon, hogy elérjem, és mikor végre sikerül, akkorát zúgok ki az ablakon, hogy csak, na. (valahogy ez az én formám nem??)
- jól vagy?- segítelek fel, de a cigit még véletlenül se nyomnám el.
- Azt hiszem nem, de tök mindegy- elfogadom a segítséget és felállok - Figyu!- sóhajtok egyet, és körbepislantok, van e itt valaki, de látom, hogy nincs. - Sajnálom, ha megbántottalak, bocsánatot kérek!- lépek közelebb hozzád és egy apró csókot lehelek az ajkadra, majd szinte azonnal el is válok tőle. Az arcom csurd piros - El ne késs a kövi óráról- mondom, majd rohanok be a terembe ezúttal az ajtót használva.
(pill)
(na vok) ajkamhoz kapok és utánad megyek. Pont, csöngetésre érek be. Lehuppanok, melléd - Akkor mégse utálsz annyira! - vigyorgok arcod láttán.
- Soha nem mondtam, hogy utállak, akkor minek fogadtam volna el a randi ajánlatodat?- nézek rád kérdőn, de még mindig csurd piros arccal.
- tényleg? Ezen az òrán mit kell csinálni? - nézek bele gyönyörű kék szemedbe.
- csak figyeld a tanárt és jegyzetelj. - fordulok előre, mosolyogva. Az óra további része csendesen telt, szünetbe persze körülkaptak téged a lányok, engem pedig szó szerint arrébb löktek. - Hogy miért mindig a rossz fiúkra buknak??- jön oda hozzám sóhajtozva Aoi. - Passz. - válaszolom. - Amúgy mi van köztetek?- néz komolyan szemeimbe. - E-eszt hogy érted?- hebegek. – Hihi - kuncog Aoi - Mindent láttam az ablakból!- mondja szinte dalolva.
Embereim kiszabadítanak, és mögétek bújva beszélek. - Ezért nem szerettem suliba járni. - Sòhajtok.
- Még nem tudom. - válaszolom. - De kedveled?!- nem tudtam eldönteni, hogy kérdezi vagy kijelenti - e. - Nagyon is, lehet, hogy túlságosan. - szinte motyogom, de még jól hallhatón, a padlót fürkészve, véletlenül se haverom szemébe nézve. Hirtelen ötlettől vezérelve, hogy véget vessek a társalgásnak sarkon fordulok. De ott talállak téged, és tudatosul bennem, hogy mindent hallottál. Elvörösödöm zavaromban- Ááá! - nyögök föl és szemem is benedvesedik. Elrohanok, futok a fiú mosdóba, bezárom magam az egyik fülkébe, lehajtom az ülőkét, és ráülök felhúzott lábakkal."ez olyan gáz"- gondolom magamban. - Most te jössz, remélem mindent hallottál!- mondja neked Aoi. - 4. fülke, és siess, 5 perc becsöngőig!
- Köszi, haver!- pacsizok le vele, és megyek utánad. Belépek, oda futok fülkédhez. - Itaru! Én is kedvellek tèged… nagyon. Gyere, ki beszéljük meg! - kérlellek.
(ezt poénból, de muszáj!!!! XDXDXDXDXD) A mosdóban lévő srácok nem kicsit méznek rád furán.
Leszarom!
Nem nagyon érdekel, kèrlellek tovább.
Hallod a zár kattanását, miszerint kinyitottam, és te belépsz, de előtte még 'kedvesen' elküldöd a mosdóban tartózkodó személyeket.
(baszod erre mi a lo*szt írjak?!?!)
(várj, akkor írok még hozzá!)
Amint belépsz a fülkébe, be is zárod magad után. Csak egymás szemébe nézünk perceken keresztül, végül a csendet én töröm meg. – Bocs... - szipogok. - nem viselem jól a cikis helyzeteket. - és letörlök néhány könnycseppet.
Magamhoz ölellek. - Szeretlek kis buta! - puszilom meg fejed búbját.
- Én is téged- ölellek vissza és indulunk az osztály felé. - Amúgy nem megsérteni akarlak, de ez nem volt egy kicsit túlérzelgős egy jövendőbeli maffiavezérhez képest?
- Hé, senki nem tud ròla, csak mi. Mi meg nem mondjuk el senkinek.
- Oké, oké!- nevetve lépek be az osztályba, majd te is utánam, yakuzafőnökös arckifejezéssel. A nap további része nyugodtan telik.
(erre mit írjak?)
(mondjuk a randit????)
- Na, gyere! - húzlak magammal a limóig. - Sétáljunk a parkig vagy kocsival szeretnèl menni? - nézek szemedbe és derekadra rakom kezem.
- Sétáljunk! - mosolygok vidáman és elindulunk. Természetesen az embereid követnek minket a kocsival. - Ez kötelező igaz?- nézek fel rád.
- Hidd, el én örülnék neki a legjobban, hogy ne kövessenek. - sòhajtok fel és megpròbálom összekulcsolni kezünk.
- Értem. - jelentem ki, és segítek összekulcsolni kezünk. - Amúgy kicsit sem feltűnő! Nem gondolod? - kuncogok. - Mármint egy bazi nagy fekete limó és két rossz kinézetű csávó követ két fiatalt.
- Ez van! Szokj hozzá! - mosolygok. - Messze van?
- Azt se tudod, merre van a park? - értetlenkedek. - De amúgy csak pár saroknyira!
- Nem, meg bìzom benned!
- Akkor jó! - szorítom meg kezed és húzlak magam után.
- Ha meg át versz...ők elintéznek! - vigyorgok.
Hirtelen megállok, amitől nekem jössz. Hátrapillantok a vállad felett és szemügyre veszem az előbb említett verőlegényeket.- Huh, azt hiszem jobb lesz, ha nem teszem! - nevetek fel és húzlak tovább.
- Reméltem is! - mosolygok. - Miért jöttél erre az egyetemre, mit akarsz dolgozni?
- Nem tudom, csak azt, hogy szeretek rajzolni és festeni... amúgy lehet, hogy haragudni fogsz, de amikor tegnap bevágtál a limóba bepánikoltam és füllentettem egy kicsikét.
- Igen? Miben?
- Csak a jegyeimről, én vagyok az iskola legtehetségesebb diákja, már, mint az igazgató szerint. A többi igaz volt.
- Naaa! Ügyes vagy! - mosolygok rád.
- Köszi.. Amúgy megjöttünk.(nem tom mit írjak)
(amit akarsz) - De szép! - nézek körbe. - Üljünk le oda a padra. - ülök le.
Leülök melléd és gyönyörködöm a tájban. - Utoljára kiskoromban jártam itt, de még mindig gyönyörű ez a hely. Most mesélj te magadról!
- Az egyik legnemesebb yakuza család örököse vagyok. Anyám meghalt, apám nem sokára meg fog. Van egy húgom. Nagyjából ennyi. Mit mondjak még?
- Mit is csinálnak pontosan a yakuzák?
- Hát öhm… szerintem tudod!
- Van róla sejtésem. - meglátok egy körhintát (olyat, amelyik a you're beautifulban volt), felpattanok, és magam után rángatlak. - Próbáljuk ki!- felugrok rá és megtámaszkodom a korlátján, míg te elkezded pörgetni, majd te is csatlakozol hozzám. Velem szemben állsz nekem dőlve, és belecsókolsz a nyakamba. Így pörgünk tovább és tovább.
- Már késő van! Gyere, menjünk! Megengeded, hogy haza vigyelek?
- rendben. - megállítod a pörgést és leszállunk. Indulunk az autó felé bár nem egyenes útvonalon, mert alaposan elszédültünk, végül csak elérünk az autóig és beszállunk.
- Hova?
(japánban hogy írják az ilyet?)
(a milyet?)
(az utca és lakás, kerület, stb...)
(utána néztem, nincsenek se utcanevek se házszámok!!!! Akk most mit írjak????)
(nem tom, találj ki vmit!)
(kössz)
(igazán nincs mit)
Miután elmagyaráztam hova is kéne eljutni, elindulunk, és kb. 15 percen belül meg is érkezünk. A limó megáll az egyszerű bérház előtt. A házvezetőnéni tátott szájjal bámul. - Köszi, ezt a csodaszép napot!- köszönöm meg és egy csókot lehelek ajkadra, majd kiszállok a sötétített üvegű járműből. ( Ki kéne találnunk vlmi izgit másnapra, mert kezd kicsit lapossá válni!!!)
(jah a fater meghal te meg jössz vigasztalni vagy nem tom)
MÁSNAP
(béndzsa!)
(ötlet???)
( öööö... egy új osztálytárs, aki egy másik banda örököse, nem mellesleg 1 bájgúnár, aki azzal szekál téged, hogy folyton udvarol nekem? Sok vicces helyzet lehetne XD)
(jooooo)
(akk, MÁSNAP!!, te kezded)
Mikor a suli elé érünk, meglátok mèg egy limot. Kiszállok. Ő is. - Takeshi! - morgok ès megvárom, hogy meghajoljon, majd elindulok feléd. - Szia! (lehetne, hogy a Takeshi belém lenne szerelmes csak vissza utasìtottam és azért téged akar "eltüntetni".
(akkor, ha jól értelmezem ez a Takeshi rád indult, de visszautasítottad, ezért így akar bosszút állni???? Belerakhatnánk azt h csak meg akart dönteni téged, semmi mást és most ukét keres magának, mert még nem tudhatta h a tiéd vok, és mikor rájön, csak még jobban szórakozik?????)
( joooo!)
(amit most fogok írni attól, behalsz! XDXDXDXD)
(koncerttel mi van??)
Már a suli kapuja előtt várok rád, mert tegnap megkértél rá. Ekkor hirtelen egy rózsaszín limuzin fékez le előttem. "de hamar megváltozott az ízlésed!"döbbenek le, de meg is nyugszom, mikor nem te szállsz ki belőle. A különös fickó közel egy idős lehetett velünk és hosszú, szőke haja volt, és fehér öltönyt viselt, nyakában egy vörös boával. "Ennek sincs semmi stílusérzéke!"- szörnyülködöm magamban mikor elém lép. - Figyu cukorfalat, a szeretőm olajra lépett, mit szólnál, ha átvennéd a helyét? - kérdi bemutatkozás nélkül. - Ööö, inkább kihagynám!- válaszolok és fordulnék meg, de elkapja a karom. - Annyit fizetek, amennyit csak akarsz!-" miért van az, hogy mostanában mindenki fizetne a seggemért?" - tűnődöm el, de nem sokáig, mert látom, érkezik a felmentő sereg, meglátom a limód. (huh.)
- Takarodj a közeléből!- kiáltok, rá mikor oda érek. - Ő az enyém!- húzlak magamhoz
(a koncerttel mi van?)
(nem tom, lovettahiányban vok!:()
(öhm....gyerek napra kèrd )
Hála istennek! Megmentettél egy perverztől, markolok pólódba. - Köszönöm. - suttogom.
(jó ötlet XD)
- Kazuhiro! - hajol meg előttem. - Takarodj! - mondom és elindulok veled.
- Ki volt ez? - kérdezem, miközben az osztályba tolsz. - Nem fontos! Úgyse találkozunk vele többet. - jelented ki komolyan és leülünk. (majd a rózsaszínke üljön már Aoi mellé XD!)
(jojojo) - hogy az a szarházi hogy gondolta, hogy hozzád ér?- morgok orrom alatt nagyon idegesen.
Csendben figyelem idegösszeroppanásod, mikor becsengetnek. (am én folyamatosan viszem át ezt world- be XDXD már több mint 3000 szó XDXD)
(jók vagyunk) mikor meglátom ki lép be, olyan erősen szorítom meg a padot, hogy majd eltörik.
Gyerekek, újból bővül a mi kis csapatunk! - örvendezik az ofő- Köszöntsétek Takeshi-kunt. - Olyan szupcsi, hogy itt lehetek veletek skacok!!
(meek ebédelni majd jövök)
(Oks nekem is most menni kell)
(mit csinálsz???)
(ettem, most vok(
- fogj le, mert meg verem. - mondom, neked mikor elindul felénk és leül a haverod melle!
(megjöttem:))
Az a fura, hogy tényleg minden erőmet össze kellett szednem, hogy lent tartsalak. - Mi ütött beléd?- suttogom, mivel már folyik az óra. - És mi az már, hogy szupcsi????- szörnyülködöm el.
- Ő is yakuza örökös! Szerelmes belém és visszautasítottam. Azòta mindenki, aki fontos elvesz tőlem. Anyám miatta halt meg. Apámat meg mérgezte. Ennyi elég?
(nem úgy volt, hogy csak meg akar fektetni?? Na mind1) - huh, én a helyedben már rég kicsináltam volna!
- Ja és én vagyok a családok feje. Ez is idegesìti.
- mindkettőé??
- Nem én vagyok a fő! Aki a többi családot irányítja. Így érted?
- Jaa, értem!- kilesek mellőled és összeakad a szemem az előbb említett személyével, aki kéjesen rám kacsint, mitől kirázott a hideg. Szegény Aoi teljesen kihúzódott a pad szélére.
- Ha téged vagy olyat, akit szeretsz, molesztál vagy ilyesmi szòlj. Kínozni kínoztathatom.- vigyorgok a gondolatra.
- oooké - pislantok megint oda, most int felém. - van egy olyan érzésem, hogy egy darabig nem lesz nyugtunk tőle!- fut végig a hideg a hátamon mikor már csókot is küld. Ez már a te figyelmed sem kerüli el.
- Te kis szarcsimbòk! Nem meg mondtam. Tudod, hogy miket csinálhatok veled. Hidd el azt még én is élvezném. - vigyorgok.
- SSss, óra van Kazuhiro-kun!- csitít le téged Takeshi, és mielőtt a tanárra figyelne, rám kacsint.
- Meg ölőm. Eskü meg ölöm. - morgok. És ki ropogtatom ujjaim és nyakam.
- Nyugi, nyugi, nyugi! - ragadom meg ingujjadat. - Már nem kell sokat kibírni. Bááár...van még 8 óránk!- koppan a padon a fejem.
- Nyugi?!?! Bazd! Meg ölhetem?? Na? Szerintem te is benne vagy!
- még igazából nem is csinált semmit. - ebben a pillanatban egy összegyűrt papír landol a fejemen. Nem is volt kérdéses kitől jött. Kinyitottam, és elolvastam. Lefagytam, az arcom csurd vörös lett, ennél perverzebb és betegebb dolgot még nem olvastam. Még mák, hogy még te nem olvastad. A tanár meglátta az előbb jelenetet és így szólt:- Itaru, Takeshi kifelé! - De.. - Próbálkozom, de hiába. Lehajtott fejjel kullogok ki a teremből, utánam a vigyorgó perverzzel. Szerencsére eljuttattam hozzád a lapot, de még alábiggyesztettem ezt: HELP!
- Tanárnő léptem. - intek és futok utánatok. Nem kérdés hova vitt. WC. Benyitok és lefagyok a látottak alapján. Takeshinak behúzok egyet-, kettőt. Téged meg elrángatlak. - Ma és ezen túl hozzám jössz haza, mert nem leszel vele biztonságban.
Mikor kiérek vigyorival a teremből nagyot sóhajtok és készülök neki elmondani, hogy szálljon le rólam és nem vagyok kapó az olyan dolgokra, ami a papíron áll. Ám mielőtt megmukkanhatnék, magával ránt a WC-be. - Cukorfalat, a reakciód alapján még szűz vagy, igaz? - kérdi. Én meg se tudok mukkanni, de már cselekszik is. A boával összeköti a kezem és fölém szorítja, majd a falhoz présel. Kezdek pánikba esni. Lassan benyúl a gatyámba. - Ezen majd segítünk!- erre a kijelentésére eszeveszett kapálózásba kezdek, de hiába. Ő csak nevet az egészen és ekkor toppansz be és kiütöd, majd magaddal viszel valahova. Én még mindig sokkban vagyok, fel sem fogom, mi történik körülöttem. (az ilyenek leírását mindig rám hagyod!!!)
(sorry) Beszállunk a limoba. Simogatlak. – Jòl vagy már?
Nagyot rázkódtam ez jelezte, hogy igen. - hol vagyok?- nézek rád. - vagyis inkább hova megyünk?
- Haza, hozzám! Amíg ő itt van, addig ott fogsz lakni! Már ha benne vagy?
- Rendben, de el kell hoznom ár cuccomat, ki tudja meddig szándékszik maradni. - húzódom közelebb hozzád.
- Majd az egyik emberem elhozza! Maradj most velem. - mondom és átkarollak, hogy még közelebb bújhass.
Megérkezünk. (a lakásod kinézetét írd le te: P)
Vigyorogva nézem, ahogy tátva marad a szád villám láttán. - Tetszik?
- Szép! - mondom, tudtam, hogy gazdag vagy, de ennyire??
- Vendégszoba vagy alszol velem? - nézek szemedbe.
- Öhm... azt hiszem jó lesz a vendégszoba. (ebbe most ne köss bele, van 1 jó ötletem!!XD)
(Oks) - jól van! - mosolygok és megmutatom a legnagyobb vendégszobát. (megint be vok kicsit csiccsentve a nővérem miatt.)
(akk lesz fantáziád XDXD)
(lesz)
- Ez kábé akkora, mint a lakásom! - forgok körbe, hogy mindent jól szemügyre vehessek. Bénaságom ismét megmutatkozik abban, hogy megbotlok a dohányzóasztalban, de szerencsére a pihe-puha ágyban landolok.
- Ahogy látom, te esel, kelsz! - mondom mosolyogva. - Ebéd pont délben. Remélem, velem eszel. - mondom és elindulok sajàszobámba.
Saját szobámba
(kb. reggel 8 lehet, mit csináljunk addig??)
(ihlet van!!)
Egy darabig feküdtem az ágyon, majd álomba merültem. Borzalmas rémálmom volt, remélem, nem kell megemlítenem miről. Legyen elég annyi, hogy Takeshi végigvitte, amit akart. - ÁÁÁ!- kiálltok és ébredek fel hirtelen, leizzadva. 3 másodpercen belül 4 fegyveres és te rontasz be a szobámba. Ijedten kukucskálok ki a takaró alól. - B-bocsánat csak rosszat álmodtam.
(most nem tudok írni, mert vonaton vok és mindjárt lemerülök. Bocsi)
(okok, akk majd folyti, csak írj rám bármikor XD!!)
- Jól van a lényeg hogy jól vagy!- megyek oda hozzád és ölellek magamhoz. - Ha már így felkeltél gyere ebédelni. - mondom és húzlak magam után.
(bocs, bocs csak a kádban ültem XD)
(jól van, de legalább most már válaszolsz: )
Magad után, húzol, 1 hatalmas ebédlőbe ahol két teríték van. Az asztal vagy öt méter hosszú és az a 2 asztalfőnél. Leültetsz az egyikhez majd bosszankodva egyik embereddel áthozatod a terítéket mellém.
(Figyu a szobámban beleléptem egy méhbe, most komolyan, mennyi esély van erre??? Le van zsibbadva a nagylábujjam és még fáj is!!!DX)
Megjön az elő étel. - Jó étvágyat!- mondom és enni kezdek. Hamar megeszem, mivel éhes vagyok. Téged nézlek, míg te is befejezed.
( Tehetséges vagy, nagyon! xDD)
Soha nem voltam gyors evő, szeretem az ételeket lassan és komótosan elfogyasztani, szeretem élvezni az ízeket. Így dupla annyi időbe telik, mint neked. Leteszem a pálcikákat miután végeztem. - Bocsánat.
- Semmi gond. Szeretlek nézni. - mondom mosolyogva.
Hamarosan kihozták a főételt, és azt is megesszük.
- Kérsz desszertet? Én szoktam enni mindig, mert nagyon édes szájú vagyok. - mosolygok mikor meg látom a szakácsom egy nagy fagyi kehely-jel.
- Igen, én is!!
- Hozz neki is! - mondom vigyorogva és neki látok fagyimnak.
(ez aztán az úriember!!!!!:P) Mosolyogva figyelem, ahogy szinte habzsolod a nagy kelyhet, de úgy, hogy az egész arcod beteríti. Fel is kuncogok.
- Hé, ne nevess! Majd meg nézem a te arcod milyen lesz! - mondom, mikor meghozzák a tiédet is.
(az előbbit visszavonom elfelejtettem h maffiózó vagy XD) Felveszem a kanalat és én is nekilátok, de úgy, mint az előző fogásoknak, szépen, lassan, minden falatot kiélvezve, talán túlságosan is mivel az egyikbe belenyögök, mire kiesik a kanál a kezedből. Csak a csattanásra eszmélek fel. - Mi az? - nézek szemeidbe.
- Túl élvezkedve eszel. - jelentem ki és elindulok szobámba, hogy merevedésemmel kezdjek valamit.
Döbbenten, pislogok és figyelem, hogy sietve távozol. - Ez fura. - dünnyögöm magamnak és visszafordulok fagyimhoz. Miután végzek, vele aggódni kezdek, mert még nem értél vissza. Megkérdezem egyik embered, hogy hol a szobád, de nem hajlandó elárulni. "Kedves fickó!" Na, mindegy, magam indulok keresésedre. 30 szobán vagyok, túl mire benyitok hozzád.
- Ne!- ennyire telik, de már bent is vagy. - Én.. öhm..
- Magamra hagynál egy kicsit?- nézek szinte könyörögve.
- Bocsánat-bocsánat-bocsánat-bocsánaaat!- takarom el kezemmel szemeim és becsukom az ajtót és elrohanok. Sajnos fogalmam sincs hova, mert nem figyeltem merre futok és eltévedtem a hatalmas épületben.
- Te is a legjobbkor jöttél be. - mondom és befejezem, amit elkezdtem. Mikor kilépek magamhoz hívatom egyik emberem, hogy merre vagy és elindulok feléd.
Furcsa, ahol most sétálok, egy embered sincs itt. - Persze amikor szükség lenne, rájuk egyik sincs itt! - dühöngök és benyitok egy szobába ahol egy halom festmény van a falon, méghozzá a leghíresebbek. - Mind hamisítvány! - kuncogok fel mikor közelebbről is megnéztem őket. - Vajon tudja?
- Most már. - mondom és felnevetek, mert nem kicsit ijedtél meg. - Bocsi, nem akartalak meg ijeszteni.
Hatalmasat ugrok, és fel is sikkantok. Egyik kezemmel a falnak támaszkodok, másikkal a szívem szorítom, mert úgy érzem, mindjárt kiugrik a helyéről. - Rohadtul nem vicces! - nyögöm, mert még mindig nem kapok normálisan levegőt.
- Mondtam, hogy bocs!- mosolygok. - Lesz munkám hála neked. - mondom még mindig mosolyogva. - Unatkozom, nem csinálunk,,kettesben,,?
Értetlenül nézek rád. - Milyen munka, és mit kéne ketten csinálnunk? - pislogok értetlenül.
- Elintézem azokat, akik átvertek és unatkozom csinálni, akarok valamit veled! - mondom még egyszer és leülök a kanapéra.
- Úgy maradsz! - parancsolok rád, a döbbenettől megfagysz. - Mármint bocsi, de olyan festői pózban ültél le, hogy ezt meg kell örökítenem. - mondom, miközben előszedem az állványt, a vászont és a festékeket a sarokból.
(am 1. a matyira hittem azt, hogy arra érted a munkát XDXD)
(jól van XD) - Igen is!
Nekiállok. Már 2 órája festelek, mikor el kezdesz ficánkolni. - Ne mozogj, kérlek! - szólok rád. - Időigényes munka.
- De elzsibbadtam. - morgok, de azért visszahelyezkedek, úgy ahogy voltam.
- Már csak az utolsó simítások vannak hátra. - 30 perc múlva végzek is. - Kész vagyok, megnézed?
- Igen. - állok fel..na, nem ott és meg nézem a képet. - Aszta! Nagyon tehetséges vagy!
Elégedetten vigyorgok, mikor lenyűgözve végigméred magad a képen. - De mik ezek a fekete szárnyak? - kérded, mire csak megrántom a vállam. - Alkotói szabadság!- vigyorgok. - Nem eszünk valami nasit?- nézek fel rád.
- Együnk. Itt vagy az étkezőben? Esetleg a kertben?
- Lehetne a kertben? - csillannak fel kékségeim.
- Természetesen!- elindulunk ki a kertbe és útközbe szolok, hogy hozzanak nekünk valami nasit.
Leülünk egy kerti asztalhoz és én gyönyörködöm a látványban. Az a rengeteg virág és az a gyönyörű halastó. - Wáo, ez lélegzetelállító! - ragyognak szemeim.
- Én is szeretek itt kint lenni. - mosolygok.
Megérkezik a szakács és 2 nagy szelet eperhabos tortát rak elénk. - Köszönöm! - és nekilátunk, de mielőtt az 1. falat eléri, a számat elkapod a kezem. - Kérlek, fogd vissza magad! - mondod kérlelőn, én csak bólintok. - Erre visszatérve, kérlek, legközelebb használj, zoknit vagy nyakkendőt a kilincsre. Tudod, ahogy a koliban szokás.
- Hé nem tom ki miatt kellet azt csinálnom. És ez az én házam, nekem nincsenek szabályaim. - mondom komolyan és enni kezdek.
- Oké-oké! - teszem fel védőn a kezeim és én is nekiállok. Fél órán belül el is fogyasztom, de nem bírok magammal és lenyalom a kanalat.
- Muszáj volt?- nézek kérdőn és morgok rád.
(5000 szóóóó!:D:D)
- Öh... - állok meg tevékenységem közben. - Sajnálom. - leteszem a kanalat a tányérra.
- Kárpótolnod kell!- vigyorgok.
- Mégis hogy? - kérdezem, előre is tartva a választól.
- Mondjuk....Csókolj meg!
- Re- rendben. - hajolok át az asztalon és számat a tiédre tapasztom.
- Na, nem így. Gyere az ölembe!- húzlak oda és egy mély, érzéki szenvedélyes csókot váltunk.
Sajnos ettől ugyanolyan problémám lett, mint neked az előbb. Kipattanok az öledből és felrohanok a szobámba. Mivel nincs nálam nyakkendő ezért a zoknimat használom, de elővigyázatosság kedvéért be is zárom az ajtót.
Sejtem problémád ezért utánad szaladok és kinyittatom az ajtót. - Had segítsek!- lépek be szobádba és magam után ismét bezárom az ajtót.
Tudtam, hogy ezt fogod tenni ha, meglátod a zoknit ezért, elbújtam a harmadik emelet egyik fürdőszobájában. (kérlek, ne csinálj semmit az elején mondtam, hogy van, tervem bírd még ki könyi!)
(Johh! Bemegyek a szobámba vissza telóra pár per és vok.)
(elküldtek gép elől mi??:D)
(jah)
Visszamegyek saját szobámba és ismételten eljátszom azt, amit nem is oly túl rég csináltam.
Amit valòszinüleg te is csinálsz.
(XD) Miután végzek, visszasunnyogok a szobához, de ott talállak a falnak dőlve az ajtó mellett. - Izé... tudtam, hogy segíteni akarsz majd, de szerettem volna egyedül megoldani... ezt a helyzetet. - pirulva a padlót fixírozom.
- Értettem a célzást, csak meg néztem jól vagy- e. Már megyek is. - ezzel a lendülettel elindulok szobámba dolgozni.
"Megsértettem" sóhajtok és belépek a szobámba. Beülök a kádba, mivel a szobának saját fürdője van. Már másfél órája bent ülök, mikor érzem, ideje kijönni. Felveszem a kikészített hálóinget. Lecsukom a lámpát és ledőlök az ágyba, nem kell sok idő, hogy rájöjjek pánikrohamom lesz a sötéttől és az egyedülléttől. Felkapcsolom a villanyt és fel alá járkálok. "Nem bírom tovább!" Kinyitom a szobám ajtaját és átrohanok a házon egészen a szobádig. Bekopogok, mire ajtót is nyitsz. Azonnal odasimulok hozzád, és remegő kézzel belemarkolok pólódba. - Segíts... - nyüszítem.- még mindig érzem magamon a mocskos kezét!... Kérlek, tüntesd el ezt az érzést!! - szinte már könyörgöm.
(megint bealudtál mi???? na mind1, majd folytatjuk smsel ébressz ha felkeltél.:))
- De csak úgy tudok segíteni, ha azt, csinálom, amit ő. - mondom, mert aggódom miattad és szorosan magamhoz ölellek
(én most csak délután tok írni, mert tanulnom kell:( )
(oks)
(2-3 között leszek!)
(okés)
(na, itt vok:))
- Az mindegy, csak tüntesd el ezt az érzést- fúrom arcom mellkasodba.
- Jòl van! - mondom és felhúzlak magamhoz egy csòkra és közben behúzlak és lefektetlek az ágyra
Érzem, hogy a pihe-puha ágynemű körbeölel. (a szex jelenet elkezdését rád hagyom, mert most nem megy, majd közben belejövök XP)
(okés) Nyakad csókolgatom, és közben pólód húzom le. (kimegyünk megnézni buttont:))))) )
(mit????) Készséggel engedem minden tevékenységed, közben én is besegítek saját ruháid levételében.
(jason button f1)
(jajajajaaaa!)
(most megyek, majd írok)
(oks)
- De ugye tudod, hogy ha egyszer elkezdem, nem tudom abbahagyni. – mondom köldöködbe és puszikkal hintem hasad.
- Tudohhm. – nyögöm.
Elérek alsód széléhez, amit fogammal húzok le, majd merevedésed kezdem kényeztetni.
- Ahhh… - túrok zselézett tincseid közé.
Előkeresek egy tubus síkosítót, és egy-két, SOK óvszert, és vigyorgok kikerekedett szemeiden.
- Észreveszem, hogy kiüríted a fiókod, és előveszel egy gyanús kinézetű tubust, és egy nagy marok óvszert. – Ezt mind el akarod használni? – nézek döbbenten rád.
- Természetesen. Ki vagyok éhezve. 3 napja nem dugtam! – csókollak meg szenvedélyesen.
- Szóval azóta, hogy megismertél? – döbbenek le. Nem tudom, hogy örüljek, vagy szörnyülködjek-e. – De te legalább szexeltél. – én már 3 éve nem, belegondolni is szörnyű.
- Még szűz vagy? – képedek el. – 19 évesen? Nem baj! Örülök hogy én leszek az első. – mosolygok és csókollak meg.
- Nem így értettem!
- Akkor hogy?
- Hát úgy, hogy te szexeltél én viszont nem! Eddig csak 1 barátnőm volt és az óta se találtam megfelelő lányt. Valamiért inkább barátként kezelnek.
- Értem, és mit gondolsz, miért kezelnek barátként? – vigyorgok gonoszul.
- Azt nekem honnan kéne tudnom?
- Jó, mindegy! Most gondolj csak rám!
Magamhoz szorítalak. – Mi mást is tehetnék? – suttogom füledbe, majd meg is harapom cimpád, mitől elégedetten felnyögsz.
Elkezdelek egy ujjal tágítani, majd kettővel, és végül jön a harmadik is. Mikor már úgy gondolom elég tág vagy, kihúzom ujjaim, és magamra húzok egy óvszert. – Készen állsz? – nézek komolyan szemeidbe.
Veszek egy mély levegőt és megfogom a vállad. – Igen. – suttogom.
- Okés! – csókollak meg, és lassan beléd csusszanok. Várok, míg megszokod a helyzetet.
- Öhhh… - hördülök fel a fájdalomra és megszorítom vállad. Mikor enyhül a kellemetlen érzés óvatosan bólintok, hogy folytathatod.
Az elején lassan mozgok benned, de ahogy a vágy fokozódik egyre gyorsabb és gyorsabb vagyok.
(fokozódik a vágy XDXD ez nagy!)
Érzem egyre hevesebbé váló mozgásod, ami ütemes nyögésekre késztet, majd lábaim csípőd köré szorítom, hogy rásegítsek lökéseidre.
Szinte egyszerre lépünk át az orgazmus határán, hogy utána újra a szobában legyünk.
Lihegve rogysz rám és együtt próbáljuk lenyugtatni őrülten kalapáló szívünk. Mikor végre sikerült újból nyakamba csókolsz és kezdődik az egész Újból és újból, egész hajnalig. – Te nem vagy normális! – lihegem. – Nem gondoltam volna, hogy tényleg megtartod a szavad és az egész doboz óvszert elhasználjuk.
- Mondtam, hogy ki vagyok éhezve! – mondom és fáradtan megcsókollak. – Aludjunk!
Ekkor bekopog egyik embered, és benyit. – Elnézést fiatalúr, de lassan indulni kéne. – Erre a kijelentésre magam köré csavarom a takarót, mire rólad lekerül „hála nekem”, és megpróbálok felülni, de azzal a lendülettel vissza is esek, hála a fenekembe és a csípőmbe hasító fájdalomnak.
- Hova kell mennem? – nézek emberemre és magamhoz húzlak.
- Hát az egyetemre! – előzöm meg embered.
- Nem akarok menni! – nyafogok – Nem lehetne, hogy ma nem megyünk, és inkább elmegyünk a második randinkra? – mondom nyakadba.
- Rendben. – sóhajtom és közelebb bújok hozzád. Szinte azonnal elalszom, mivel egy szemhunyásnyit sem aludtam előző este.
Mikor felébredek, még reggel van, és éppen benyitsz. Meglátod, hogy ébren vagyok és odasietsz. – Na, végre! – mondod. – Miért? - nézek rád értetlenül. – Csak mert 2 napja alszol.
- Szexelünk? Elvonási tüneteim vannak miattad! Megint 2 napja nem csináltam!
- Várj! – tartom fel mutatóujjam. Megmozgatom csípőm, ami furcsa mód nem fáj. Kérdőn nézel rám. – Csak ellenőrzés. – mosolygok. – Rendben van, de csak 1 menet, mert szeretnék holnap bemenni az egyetemre és… - be sem fejezem, de te már rám vetődsz.
MÁSNAP
Karjaimban veled ébredek. – Ez a nap is jól kezdődik! – mosolygok és elmegyek zuhanyozni.
Felébredek, az óriási ágyban egy hatalmasat nyújtózok, épp akkor lépsz ki a fürdőből, 1 szál törölközőben. Elpirulva elkapom a tekintetem. – Használhatom a fürdőd?
- Persze! De mit pirulsz? Egy jó párszor láttál már! – vigyorgok pimaszon és megpuszillak.
- Reflex! – csavarom magam köré a takarót, és besietek a fürdőszobába.  Mikor végzek, egy adag tiszta ruhát találok az ágyon, amit fel is veszek. Reggeli után, beszállunk a limóba és elindulunk az egyetemre.
(amit múltkor mondtam légyszi hagyd rám!:)JJ)
- Milyen órák lesznek ma? – szállok ki a limuzinból.
(nem fontos, pont most tetted! XP)
(ezt)
- Ööö… passz, majd megnézem. – lépünk be a terembe, de abban a pillanatban le is fagyok, mire te nekem jössz. Kérdőn nézel rám, de meguntad, hogy meg sem mukkanok, követed a tekintetem, és amit ott látsz, attól eltátod a szád. Takeshi Aoi ölében ülve röhögcsél vele, és tollas boáját Aoi nyaka köré téve közelebb húzza, őt magához megcsókolja. MEGCSÓKOLJA!  Mikor észrevesznek minket, boldogan intenek felénk, hogy jöjjünk közelebb. Mivel meg sem tudok mozdulni ezért te tolsz oda.
- Öhm… Mi folyik itt? – kérdem nem kicsit sokkoltan, de hamar összeszedem magam, és visszatér régi önmagam. – Ó, látom már begyógyult a monoklid! – vigyorgok.
Én még mindig nem tudok megszólalni a döbbenettől.
- Hát igen. – tapogatja meg Takeshi a szeme alját. –Azért a smink is sokat segít, nem igaz édes? – fordul Aoi felé, aki megcsókolja a halvány ökölnyomot.
- Smink nélkül is gyönyörű vagy! – mondja.
Ettől én is magamhoz térek, sose hallottam Aoit így beszélni. Ez még számomra is túl sok nyál.
- Ez aztán már kurvára nyálas! Menjetek szobára! – mondom és leülök a helyemre.
- Aoi ez mit jelentsen, vagyis inkább, hogy történt ez?
(Aoit most rád hagyom, találd ki te, hogy jöttek össze! XP)
- A vécében találtam rá, és még ha nem is volt túl szimpatikus, segítettem neki és jobban megismertem. És hát sok közös volt bennünk, együtt töltöttünk egy kis időt végül beleszerettem. – vigyorog Aoi. Én meg leülök, ölembe veled.
- Hát ez aztán…- hal el a hangom - FANTASZTIKUS! – pattanok fel hirtelen vigyorogva. Mindenki döbbenten néz rám. – De ne csak játszadozz Aoi szívével! – figyelmeztetem Takeshit. – Aoi végre találtál magadnak valakit! – mosolygok még mindig.
- Pontosan! Ha bántod a szeretőm haverját Takeshi, megverlek! – vigyorgok, és lepacsizom velük. – Gratu!
Becsöngettek. Végleg hozzád költöztem, Aoi és Takeshi sem váltak el többé, és így kezdődött el az életem, mint egy yakuzaörökös szeretőjeként.
 THE END

2012. augusztus 30., csütörtök

Első :)

Gün-gün ajánlói, 1.rész


[Előre szólok, hogy ezt nem ismertetőnek szántam, (persze az is lesz benne) hanem csak a véleményem mondom el a dolgokról amiket olvastam. Saját szavakkal úgyhogy ne számítsatok rá, hogy enciklopédiai kivejezésekkel foglak tömni titeket XDXD]


 Eredeti cím: 17 sai no Hisoyaka na Yokujou, 17才の密かな欲情
 Magyarul: Egy 17 éves titkos szerelme 
Mangaka: Takaku Shouko 
Hossz:  1 kötet (6 fejezet + 1 doujinshi)
 Letölthető magyarul: red light yaoi team(-nél), http://redlightteam.net/
 a letöltéshez regisztrálni kell

Huh, hol is kezdjem? Annyira izgulok ez az első, de direkt őt választottam, mert  mély nyomot hagyott bennem már az elején!XD No, de ne siessünk! Ez egy tanár-diák szerelem. Na már ezzel is elnyert engem. A történet arról szól, hogy van egy tanár, (gondolom nem lepett meg senkit XD) aki már régóta szerelmes a diákjába, és mikor a sijjtúrán fennragadnak a hegyen egy menedékházban, végre bevallhatja mit érez. Később kiderül még a közös múltjuk is, de azt most hanyagoljuk :). 

Ami a legnagyobb nyomot hagyta bennem XD: (VIGYÁZZ LELÖVÖM AZ 1. NAGY POÉNT)
1. jelenet a kis srác épp álmodik és mikor felébred tanárja karjaiban ébred. Természetesen kiakad mikor még a tanár úr is perverz dolgokat óhajt csinálni XD. Na valahogy úgy evickéli magát a gyerek, hogy olyan testhelyzetbe kerül, hogy ráül a tanárbá derekára és így mindkettejük számára észrevehetővé válik reggeli merevedése XD, és mikor Takamura-sensei, kedvesen felajánlja, hogy segít rajta és megfogja, szegény kis Rin úgy kirohan a szobából, hogy kis híján  fellöki az épp belépő másik senseit. Még nem is ez a legjobb. Rin kinn gubbaszt a hóban zaklatottan és a gondolatjelben XD: Valóban megfogta a "kis admirálisom"! (Ja és még közbe kiderül, hogy Ő ment be véletlenül, félálomba a tanár szobájába és bújt be melléXDXDXDXD (majdnem kihagytam XP)
Hát én azt hittem leborulok a székről b@zz, annyira röhögtem, ráadásul vissza kellet tartamom mer anyáék már húzták a lóbőrt. Bár lehet, hogy így leírva nem annyira vicces, ezt inkább látni kell XD.

Összegzés: Én imádtam és mindenkinek ajánlom aki szereti ezt a műfajt. Ja és a tanár úr AHHHH, ha értitek mire célzok XDXD, és Rin is édes.
Köszi, hogy elolvastad!XD Minden építőkritikát elfogadok :).

2012. augusztus 8., szerda

FT Island


FT Island





Az F.T. Island, Five Treasure Island, vagy FTI egy öttagú dél-koreai fiúbanda. A tagok Choi Jong Hoon (vezető, gitáros és zongorás), Lee Hong Ki (főénekes), Lee Jae Jin (basszusgitáros és énekes), Song Seung Hyun (gitáros és énekes) és Choi Min Hwan (dobos).A "Five" ötöt jelent, így azt szimbolizálja, hogy a zenekar 5 tagból áll. A "T" vagyis "Treasure" kincset jelent, mert úgy gondolják, képesek olyan zenét csinálni, ami olyan, akár egy kincs. Így lett "Five Treasure" a nevük, amely később átalakult "Five Treasure Island"-dá, amely amúgy azt jelenti, hogy "Öt kincses sziget".

Choi Jong Hoon



Jong Hun Dél -Koreában, pontosabban Szöulban született a szoláris naptár szerint 1990. március 7-én. A Shindongshin Middle Information Industry High School-ba járt. Középiskolás évei alatt, befogadta az F&C zenei tehetségek ügynöksége, ahol később megalakult az  FT Island. Ő, mint vezető és gitáros került be a csapatba.
2009 március 2-ától Jong Hun résztvett az egykori bandataggal,  Oh Won Bin-nel együtt az University of Suwon-ban Hwaseong-ban (Gyeonggi tartomány, Dél-Korea).


 Lee Hong Ki


Lee Hong Ki/Lee Hong Gi (született 1990. március 2.) egy koreai idol, énekes, színész és MC. Ő a főénekese a népszerű FT Island dél-koreai rock bandának. Jól ismert a nagy teljesítményű és sokoldalú hangja. Ő a legidősebb testvér a családjában: van egy húga, aki jelenleg is a szüleivel él. A Kyung Hee Egyetem-re járt 2009. március 9-étől, dráma és színház szakon.


 Lee Jae Jin




 Név: Lee Jae Jin
Pozíció: basszusgitáros, énekes és színész
Szünetésnap: 1991. december 17.
Magasság: 177 cm
Súly: 58 kg
Vértípis: A
Horoszkóp: Nyilas
Család: idősebb nővér, Lee Chae Won
Ügynökség: F&C Music


 Song Seung Hyun 


Név: Song Seung Hyun
Születésnap: 1992. augusztus 21.
Pozíció: énekes, rapper, gitáros
Magasság 180 cm
Súly: 60 kg
Vértípus: 0
Horoszkóp: oroszlán
Család: egy kisebb fiútestvér

Choi Min Hwan







 Choi Minh Wan (született 1992. november 11-én) a dobos és a legfiatalabb tagja a dél-koreai fiúbandának, az FT Island-nek. Ő és a zenekar 2007. májusában debütált az F&C Music cég irányítása alatt.


Saját ficc! :D(kicsit javítottam rajta)


Egy új élet kezdete

By; Kira-sama (de Gün-gün is segített elég sokat)

1. fejezet(Jiwon pov)

2 évvel ezelőtt

A reptéren állunk és búcsúzkodunk eddigi életünktől, mert anyát áthelyezte a cége Észak-Koreába. Mivel a szüleim elváltak és apa nem nagyon foglalkozik velünk ezért én is megyek vele, noha elmúltam tizennyolc.
- Nem hagyhatsz itt minket, amikor végre összeállt a banda!- mondja dühösen egyik legjobb barátnőm.
- Bocsánat! Ne haragudjatok!- mondom szinte sírva. – De azért eljöttök meg látogatni?- kérdem még mindig küzdve a feltörő könnyeimmel.
- Alap!- vigyorognak rám és megöleljük egymást. – Aztán mindennap tessék vagy írni, vagy hívni-. mondja Hyuna a másik legjobb barátnőm.
- Igen is! –nevetve megölelem őket még egyszer.
- Vigyáz magadra! – enged el mosolyogva.
- Ti is! – mosolygok és felszállunk a gépre. Megkeressük, a helyünk majd kényelmes elhelyezkedés után anya felém fordul.
- Készen állsz egy új életre?
- Remélem.

Otthon punnyadtam és néztem a tv-t, amikor anya haza ért.
-        Megjöttem! – kiált fel.
-        Én meg itt voltam! – kiáltok vigyorogva és futok le a lépcsőn, hogy megöleljem.
-        Jajj kicsim fontos hírem van számodra. – mondja mosolyogva és megölel.
-        Igen? – engedem el és nézek kíváncsian.
-        Össze szeretnék házasodni egy férfivel és szeretném, ha megismernéd őt és a leendő bátyádat.
-        Várj… mi? – nézek értetlenül. – Lesz egy új apum meg egy……… BÁTYÁM ?????
-        Igen és valami énekes egy bandában. – áradozik anyám.
-        Chh! Még hogy híres? Kíváncsi leszek. És még is mikor lesz ez a híres neves vacsora?
-        Ma! – vigyorog boldogan. – És örülnék neki, ha jól viselkednél! – mondja komolyan.
-        Azért köszi hogy szóltál!- morgok. – Letusolok és utána mehetünk.
-        Oké én is így terveztem!
Mérgesen felvonulok a szobámba és rekordidő alatt lezuhanyoztam és utána fél óráig válogatom, hogy mit vegyek fel, míg egy fekete-pink mini pántnélküli ruhánál döntöttem és felvettem hozzá a kedvenc sapim, ami pandás és kedvenc acélbetétes bakancsommal.
-        Kész vagyok! És nem, nem öltözöm át, ha az új apuci az apucim akar, lenni látnia kell az igazi énem.
-        Jogos! –sóhajt. –Mehetünk? –kérdi.
-        Mehetünk!- mondom és felveszem övtáskám és beülünk a kocsiba. Húsz perc kocsikázás után érünk oda egy szép nagy házhoz. Szó nélkül szállunk ki a kocsiból és megyünk az ajtóhoz, anya csenget. Amikor kinyílik az ajtó kellemesen csalódtam, rosszabbra számítottam. Egy negyvenes éveiben járó, szimpatikus emberrel találom szembe magam. Mindketten meg hajlunk.
-        Jó estét! A nevem Jiwon!- mutatkozom be.
-        Neked is! Az enyém pedig Seung Wo!
-        Gyertek be! A fiam még nem érkezett meg még dolgozik! – mosolyog rám.
-        Ó értem! – mosolyodom el én is.
-        És hány éves? – kérdezem, amikor leülünk az asztalhoz.
-        Egy évvel idősebb, mint te! Édes anyád nem mesélt róla?  - néz rám kérdőn.
-        Nem! Ma mondott el mindent! – vigyorodom el.
-        Remélem, jól kijöttök majd!
-        Hát azt én is remélem! Megvárjuk őt is a vacsorával? Mert én még nem igazán vagyok éhes!
-        Persze ha szeretnéd!
-        Megjöttem!- jön be valaki, akit nem látok, mert háttal ülök az ajtónak. Felállok, meghajolok, és csak utána nézek rá.
-        Te… te… te! – dadogok.
-        Lee Seung Hyun! És te? – néz kedvesen.
-        Ji- Jiwon! – mutatkozok be nagy nehezen.
-        Csak nem Bigbang rajongó vagy? – sóhajt szomorúan.
-        De, de bocsánat! – és leülök. – Most már ehetünk! – mosolygok.
-        Eddig nem ettetek? – néz értetlenül és leül a mellettem lévő üres helyre.
-        Nem. - szólal meg ,,apuci”. – Azt mondta, hogy várjunk meg pedig akkor még nem is tudta, hogy ki vagy.
-        Köszi! – mosolyog és egy kis puszit ad arcomra, amin elpirulok. Ezek után hamar megvacsorázunk, de a szülők még beszélgetnek. Én nem érzem túl jól magam főleg, hogy imádatom egyik tárgya épp itt ül mellettem.
-        Anya haza megyek, fáradt vagyok!
-        Jól van, kicsim csak vigyáz magadra! – ölel meg.
-        Viszlát! Örülök, hogy meg ismerhettelek titeket!
-        Várj Seung Hyun majd haza kísér! Igaz fiam?
-        Jah, persze mintha az lenne minden vágyam, hogy pesztráljam! – morog orra alatt, de én mindent hallok.
-        Hé ha ennyire nyűg nem kell! Tudok vigyázni magamra! Viszlát Seung Wo!- és amint kilépek a lakásból bedugom a fülhallgatót fülembe és gyorsan sétálok. Elkap, valaki megfordulok és kiszedem a fülhallgatót fülemből.
-        Ha meg kérhetnélek, engedj, el kezdek fázni és haza akarok menni!- morgok.
-        Bocsánat az előbbiért! Nem volt szép tőlem, csak fáradt vagyok és az se volt éppen ínyemre, hogy apa újból meg akar házasodni… De már beletörődtem! És amúgy is vigyáznom kell a kishúgomra! – mosolyog és vállamra teríti bőrdzsekijét.
-        Pofa be! Csak egy évvel vagy idősebb! – nyújtok nyelvet. - És köszönöm Oppa! – mosolyog rá és tovább indulok. Utánam fut és átkarol.
-        Igen és mikor van a szülinapod?
-        December 13.-a. Egy nappal a tied után. – mosolygok.
-        Még mindig zavar, hogy a rajongótok vagyok? – kezdem el nézni a járdát.
-        Már nem! De tudod jó lett volna, ha nem ismersz.
-        Az lehelten lett volna! Itt mindenki ismer titeket! – mosolygok rá.
-        Ez kedves! És melyikünk a kedvenced a bandából?
-        Öhm… te meg T.o.p meg G-dragon meg Taeyang meg Daesung, mindegyikőtöket szeretem. – nevetek.
-        Helyes válasz!- nevet velem.
-        Kedvenc szám?
-        13! – nevetek még jobban.
-        Nem erre gondoltam!
-        Tudom! Sok van, amit szeretek! Bad Boy, Blue, Fantastic Baby és még sorolhatnám.
-        Hugi jó fej vagy!
-        Köszi, te is Oppa! Jut, eszembe lehet egy óriási kérésem?
-        Igen?
-        Hoznál nekem egy posztert, amit mind alá irtatok?
-        Persze hogy hozok! De miért nem jössz be hozzánk?
-        Mert nem akarok zavarni!
-        De nem zavarnál! Szeretnének!
-        Nem biztos, hogy szeretnének és mindegy jó ez így!- mondom és meg állok.
-        Oké- sóhajt lemondóan. - De miért álltál meg?
-        Mert meg érkeztünk! - mosolygok. - Köszönöm, hogy haza kísértél. - mondom és elindulok a bejárat felé.
-        És meg se öleled a bátyád?
-        De! – visszafordulok és szorosan megöleljük egymást. – Jó éjt Oppa! – engedem el.
-        Neked is Ji Won! – mosolyog és elindul vissza.
Belépek a házba és azonnal felhívom legjobb barátnőim, Hyunát és Eun Heet.
~    El se hiszitek mi történt!
~    Remélem, valaki minimum haldoklik, hogy ilyenkor zaklatsz. – szól bele álmosan Hyuna.
~   Nem senki! – mosolygok bele a telefonba. – Lesz egy új apám és egy bátyám! – hadarom.
~     Wow… és?
~     És az én drága bátyám a Bigbang egyik énekese.
~     Soha nem halottam róluk!
~    Mindegy! Dél-Korea egyik leghíresebb bandája és ők voltak a kedvenc bandám két évvel ez előtt is.
~     Na, akkor szupcsi neked!
~     Igen, igen! Megkértem, hogy hozzon nekem egy autogramos posztert! És azt mondta, hogy menjek el hozzájuk, de nemet mondtam.
~     Mer?
~     Mert nem akarok zavarni! De mindegy! Lefekszem aludni. Jó éjt Hyuna és mond meg Eun Hee-nek is!
~    Hát tudod nálunk reggel hat óra van másfél órája feküdtünk le aludni, de jó éjt!
~    Szia! – leteszem és lefekszem aludni.
       1. fejezet vége

2012. július 6., péntek




Big Bang  (koreaiul: 빅뱅 ) egy 2006-ban alakult népszerű dél-koreai popegyüttes, tagjai G-DragonTaeyang, T.O.P, Daesung és Seungri. Az együttes kiadója, a YG Entertainment. A Big Bang rajongóinak elnevezése VIP, a zenekar azonos című kislemeze után, a hivatalosan regisztrált VIP-k száma körülbelül 300 000. A bandán kívül  szólóban is tevékenykednek. 


G-Dragon





Születési Név: Kwon Ji Yong



Csapatnév: G-Dragon


Becenév: Kwon Leadah



Pozíció: vezető, énekes rapper és zeneszerző


Születési Dátum: 1988.augusztus.18


Magasság:177cm



Súly:58kg


Vértípus:A

Iskolái: Seoul Korean Traditional Arts Middle & High School



Hobbi: rajzolás és zenehallgatás

Amit szeret: divat, művészkedés, főzés, kutyák, autók, könyvek (versek, mangák és újságok), rajzfilm nézés és önmagát

Család: szülei és nővére 


Ő a Big Bang vezetője. Korábban még 12 évesen YG Entertainmentben volt gyakornok majd Taeyanggel volt a GDYB-ben. A együttes oszlopos tagja. G-Dragon szintén érdeklődik a divat iránt

Szóló karrier:

Heartbreaker
GD and T.O.P (T.O.P-al )
Shine a Light ( koncert album)


T.O.P




Születés Név: Choi Seung Hyun

Csapatnév: T.O.P(tempo)

Becenév: Tabi ( a Bangs képregény sorozata alapján kapott)

Pozíció: rapper, beat boxer és zeneszerző

Születési Dátum: 1987.nov.4

Magasság:180cm

Súly:65kg

Vértípus: B

Iskolái: Seoul Art College( zene tagozat),Dangook University in Theater & Film

Amit szeret: szinházi előadások, musicalek és divattervek 

Család: Szülök, nővér
A csapatban Nagy Testvérként becézik. A Big Bang előtt rapperként klubokban vállalt fellépéseket, majd 2003-ban megnyerte KBS Rap Csatáját. Viszont nem csak rapperként kiváló, hanem színészkedésben is. Koreai drámában is szerepet vállalt,, I'm Sam"-ben. Rajongókat teljesen lenyügőztek T.O.P színésztudása. Eközben benne volt Red Rock klippjében ,,Hello" című számban és még Gummy klippjében ,,I'm sorry"-ban Sandra Parkkal.

Szóló karrier: 

GD and T.O.P (G-Dragonnal)
Friend (친구, Cshingu) (feat. Taeyang)

Act Like Nothing's Wrong (아무렇지 않은 척, Amurohcsi anhun cshok)
Hallelujah (feat. Taeyang és G-Dragon)
Turn It Up
Because feat. Seungri
Of All Days
Oh Mom

Taeyang




Születési Név: Dong YoungBae

Csapatnév: Tae Yang, SoL

Becenév: Bebe (
a Bangs képregény sorozata alapján kapott )

Pozició: Énekes,Táncos

Születési Dátum: 1988.május.18

Magasság: 174cm

Súly: 56kg

Vértípus: AB

zenei példaképei: Usher, Justin Timberlake, Omarion

Iskolái:
 Daejin University in Theater & Film (starting in 2008)


Debütálása: YG Family's Second Album in 2002

Hobbi: kosárlabda, zene, tévénézés
Amit szeret: templomok, nyár, ruhák, játékok, Manhwa
Családja: szülei és bátyja

Tae Yang pálya futását még rapperként kezdte mára a csapat fő énekese. Leginkább szégyenlős és gyakran merül a gondolataiba és legérzékenyebb az együttesben. Azt szintén tudják róla, hogy amikor még fiatal volt a lányokkal nem volt nyitott és félt közeledni feléjük. A csapatban ő volt az első aki saját szóloalbumát elkészítette 2008 nyarán. 

Szóló karrier:

Unfold at a Higher Place (GDYB)
Everybody Get Down (SWI.T Ft. Taeyang)
Player ( Wheesung Ft. Taeyang)Run (Se7en Ft. Taeyang)
Give Me Permission (
Se7en  Ft. Taeyang)
Get Up (Lexy Ft. Taeyang)
Rush (
Lexy Ft. Taeyang)
Super Fly (
Lexy  Ft. Taeyang, G-Dragon, and T.O.P.)
Should Have Loved You Less ( Kim Johan Ft. Taeyang)
Real Talk (YMGA Ft. Taeyang)
Friend (T.O.P and Taeyang)
Korean Dream (G-Dragon Ft. Taeyang)
Hallelujah (T.O.P., G-Dragon, and Taeyang)
Fall in Love ( Thelma Aoyama Ft. Taeyang)
By Instinct Remix (Swings Ft. Taeyang and Yoon Jong Shin)
Tomorrow ( Tablo Ft. Taeyang)


Daesung







Születési Név: Kang Dae Sung

Csapatnév: D-Light

Becenév: Ssongi

Pozíció : Énekes

Születési Dátum: 1989.április.26

Magasság: 178cm

Súly: 63kg

Vértípus: O

Iskolája: KyeongIn High School
Debütálása: BIG BANG
Amit szeret: Rap, Beat Boxing,Kölling(téli sport)
Család: szülei és nővére
Személyisége: Mindig ,,fényes", ő a legjobb mindenben. Amikor társaság veszi körül, akkor középpontban szeretne lenni. Szereti a meglepetéseket és kaja minden mennyiségben. Nem szereti mások előtt mutatni szomorúságát, ezért mindig ,,mókamester"oldalát mutatja társai előtt.

Zenei példaképei: Usher, Omarion, Ne-Yo, Wheesung

Szóló karrier:

 Cotton Candy 
 A Big Hit!
 Look At Me, Gwisun

Seungri





Születési Név: Lee Seung Hyun

Csapatnév : Seung Ri, V.I
Becenév: Baby Seung Hyun ,Tori

Születési Dátum: 1990.December.12

Magasság: 176 cm
Súly: 60 kg
Vértípus: A

Debütálása: BIG BANG
Amit szeret: idegen nyelvek
Családja: szülei és fiatalabb testvére
Személyisége: Nagyon erős karizmája és ő a legfiatalabb az együttesben. Eléggé érett azért,mert a vértípusa A. Nagyon szégyenlős és titokzatos személyiség.

Zenei példaképei: Justin Timberlake, Omarion

Szóló karrier:

VVIP